ÅM-16-15: Intensjonskunngjøring barnehagesystem Åmot kommune
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Avsluttet
ÅM-16-15: Intensjonskunngjøring barnehagesystem Åmot kommune
Åmot kommune har intensjon om å inngå kontrakt for barnehagesystemer med Visma. Åmot kommune hadde opprinnelig avtale med Oppad. Oppad har gått konkurs, og Åmot kommune har behov for å inngå avtale med ny leverandør så fort som mulig. Avtalen som skal inngås har en verdi på ca 280 000, -. Begrunnelse for å bruke intensjonskunngjøring er avtalens verdi.
Anbud id:
443534
-
Sted:
-
Registrert:Saturday 3. December 2016
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i
6 anbud
-
Oljeskift motor2011 opel corsa (rk 23433 ) trenger et oljeskift på motoren. Er også ei lyspære som må skiftes. Pris?
-
Hå
-
Monday 10. February 2025
-
-
Etterisolering og bytt og flytt vinduEtterisolering ca 10-15 cm av veggen på utsiden. Bytt alle vindu og flytte på noen viduer. Ca 120 m2
-
Namsos
-
Monday 10. February 2025
-
-
TREGULV TERRASSE 12-13 M2Legge tregulv på betonggulv på terrasse 12-13m2
-
Arendal
-
Monday 10. February 2025
-
-
Ettermontert tilhengerfesteJeg ønsker å ettermontere tilhengerfeste på en Mrecdes sprinter. Dette må være avtakbart siden denne bilenhar en rullestolheis bak. hk 13235
-
Porsgrunn
-
Monday 10. February 2025
-
-
-
Rørfornying?Har brudd på kloakkrør rett utenfor husveggen. Det må graves opp og kanskje skifte en liten del av røret, men ellers satse på rørfornying. Det bør utføres raskt, og nå er det mildvær.
-
Trondheim
-
Monday 10. February 2025
-