Snekker, Taktekker i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
3 rørs snøfangere med netting
Sameiet har per idag 2 rørs snøfanger i en lengde.
Ønsker bytte gelender med 3 rørs snøfangere med netting. Dette kan monteres direkte på eksisterende konsoller.
Det ønskes også montert en rekke ekstra pga lengden fra takfot til møne-
Altså: Montere ekstra snøfanger m konsoller på sarnafil, totalt 16 meter
Montere 3-rørs på eksisterende konsoller, totalt 16 meter.
Vi ønsker pris ferdig montert m lift, med og uten moms.
Anbud id:
95669
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Wednesday 12. May 2010
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Dørr i murveggØnsker anbud på å lage åpning + montere balkongdør i mur(tegl-) vegg
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Henge opp garderobe og en hylle i murvegg, barnehageEt Eket-skap fra ikea der monteringsskinnen må kappes til og skapet henges på skinnen. En dobbel barnehagegarderobe med to plasser skal monteres på en murvegg.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Bygge lettvegg i leilighet, MajorstuenLettveggen skal dele av et rom i ein leilighet, b 4, 00 x h 2, 60 m og skal bestå av 1 m brystning, 3 stk vinduer og en dobbel dør (også denne med glass)
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Bruksendring av deler av loftSer etter noen som kan montere 3 Velux takvinduer, brannvegg (med branndør), kutte 2 bærebjelker og fjerne 1 stolpe. Ansvarsrett.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Kappe døråpning i murveggJeg trenger å få kappet til en døråpning i en teglsteinsvegg. Veggen er ikke bærende og ca. 10cm tykk.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Henge opp tre taklamperTrenger hjelp til å henge opp tre taklamper på betong. To plafonder og en pendel. Stikkkontakt finnes for alle tre.
-
Oslo
-
Monday 25. November 2024
-