Entreprenør, Maler, Maskinentreprenør i Vestland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestland
Avsluttet
Asfaltering / oppmerking av perkeringsplasser
Vi er et sameie som ønsker å asfaltere to eventulet tre områder pluss 4 små fartsdumper.
1. En sidekant av en vei (ca 50 cm x ca. 50 meter)
2. 4 stk små farsdumper (tilnærmet slik som i klostergaragen)
3. Lekeplassområde (arealet utenfor sikkerhetssonene til lekeaparatene ca. 90 - 100 m2)
(4. En rundkjøring)
Ønsker pristilbud på hele jobben, gjerne oppdelt i henhold til punktene over. Dersom dere også tar oppmerking av parkeringsplasser, kan dette også være aktuelt. Det er ca. 60-70 parkeringsplasser.
Anbud id:
190924
-
Sted:Bergen
-
Registrert:Monday 16. April 2012
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestland
5 anbud
-
Male fliser, skifte dusjkabinett og nye listerMale baderomsfliser inkl fylle i områder med manglende fugemasse. Skifte dusjkabinett - også ønskelig med et godt tilbud på dusjkabinett. Bytte lister i taket på badet. Badet er 225 x 320 x 236 cm.
-
Bergen
-
Thursday 6. February 2025
-
-
Riving av betongverandaHar en gammmel veranda som jeg ønsker rives ned og restene bruke som fyllmasse ett annet sted på eiendommmen. Den måler 3x4m. i tillegg trenger jeg å få drenert bort vann fra samme området.
-
Bergen
-
Wednesday 5. February 2025
-
-
Horisontal boring for kloakk på BjorøyBoring horisontalt i fjell ca 40 / 60 m for kloakk. på Bjorøy lett å komme til. Kan kjøres på stedet.
-
Bergen
-
Monday 27. January 2025
-