Avklaring og oppfølging for døve og personer med hørselshemming
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Avsluttet
Avklaring og oppfølging for døve og personer med hørselshemming
Nav skal anskaffe de arbeidsrettede tiltakene Avklaring og Oppfølging for døve og personer med hørselshemming. Avklaring skal bidra til individuell systematisk kartlegging og vurdering av deltakers arbeidsevne og eventuelle ytterligere behov for bistand for å komme inn på arbeidsmarkedet eller beholde arbeidet. Avklaringen skal bidra til at deltaker får økt innsikt i sine muligheter på arbeidsmarkedet og innsikt i egne ressurser og ferdigheter i jobbsammenheng. Oppfølgingstiltaket skal gi den enkelte deltaker individuelt tilrettelagt oppfølgingsbistand som er nødvendig for å få eller beholde ordinært lønnet arbeid. Aktuelle deltakere er personer som er døve eller på grunn av hørselshemming har behov for et særlig tilrettelagt tiltak, og som har behov for en mer omfattende avklaringsbistand eller oppfølgingsbistand enn den Arbeids- og velferdsetaten kan tilby. Deltakerne vil ha ulike individuelle behov for å komme i eller beholde arbeid. Oppfølging omfatter bistand til den enkelte deltaker med sikte på å komme i eller beholde ordinært lønnet arbeid. Det faglige innholdet skal ta utgangspunkt i metoder som styrker deltakers egne ressurser og muligheter knyttet til deltakelse i ordinært arbeidsliv. Se konkurransegrunnlag for ytterligere opplysninger.
Anbud id:
395870
-
Sted:
-
Registrert:Friday 19. February 2016
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i
6 anbud
-
-
Frakt av kjøpte møblerHar kjøpt et spisebord, 6 utestoler samt et framskap på Home & Cottage på Stradtorget i Lillehammer som må fraktes til Skjæløy (Østfold) innen lørdag 21 februar.
-
Oslo
-
Friday 14. February 2025
-
-
Passasjer sete til Mercedes vitoTrenger frakt fra Rolvsøy til Karmøy
-
Karmøy
-
Friday 14. February 2025
-
-
Transport av 4 stk SUV sommerdekk fra Oslo til BergenHente 4 stk sommerdekk til suv 265/45 i Oslo og kjøre dem til Bergen. Hentes i butikk og leveres i butikk.
-
Bergen
-
Friday 14. February 2025
-
-
Ca 120 kvmRenhold/vask av leilighet hver 14. Dag Omstendig rengjøring 1. Gang. De påfølgende gangene gjelder det vask av gulv, tørke støv, vaske to bad m
-
Oslo
-
Friday 14. February 2025
-
-
Betong på veranda gulvØnsker å ha betonggulv på verandagulv
-
Evje Og Hornnes
-
Friday 14. February 2025
-