Combined Shape Group 13 Combined Shape anbudstorget_logo Group 2 Group 6 Path 2 shutterstock_584449174 Shape

Anleggsgartner, Betong, Entreprenør, Maskinentreprenør, Riving, Snekker i Rogaland

Formidlede anbud
  • 0
    Siste år
  • 0
    Siste 3 mnd
  • 0
    Aktive nå
Rogaland
Avsluttet

ByggHaugesund2020 - Entreprise B01 Grunn- og rivearbeider


Byggearbeidene ved ByggHaugesund2020 planlegges organisert i tre sekvensielle entrepriser:
B01 Grunn- og rivearbeider (denne entreprisen)
B02 Nybygg
B03 Ombygging
i tillegg omfatter ByggHaugesund2020 noen mindre byggeoppdrag (forberedende arbeider, utføres i 2017) samt større og mindre anskaffelser av medisinsk utstyr.
Den vedtatte tidsplanen baseres på at B01 Grunn- og rivearbeider skal være ferdigstilt for byggestart for entreprise B02 Nybygg i november 2018. B01 skal utføres som generalentreprise basert på ns 8405.
Mer informasjon om hele prosjektet, med bl. a. Fullstendig forprosjektrapport, finnes på (info fjernet)
Anbud id:
473819
  • Sted:
    Haugesund
  • Registrert:
    Sunday 25. June 2017

Lignende oppdrag i Rogaland

6 anbud
  • Oppbevarings løsning under en trappa
    Oppbevarings løsning under en trappa
    Vi har en åpen trapp som vi vil lukke med to dører med oppbevaringsløsning under, samt da lukke trappetrinnene.
    • Haugesund
    • Monday 10. February 2025
    • Snekker
  • Skifte 4 vi duer, 1 etasje.
    Skifte 4 vinduer. Fjerne gamle og sette inn nye, ferdig utvendig og listeklart innvendig. Evt innkjøp av nødvendig materiale( etter avtale). Vinduer bestilles.
    • Haugesund
    • Saturday 8. February 2025
    • Snekker
  • Diverse arbeid (noe elektrisk)
    Diverse arbeid (noe elektrisk)
    Ønsker å få utført de fleste av disse oppgavene; 1. Montere kodelås på dør (Yale). i følge butikk skulle dette være en ok jobb. 2. Bytte ut en taklampe i en gang. 3. Fjerne en eldre dørklokke utendørs...
    • Haugesund
    • Thursday 6. February 2025
    • Riving
    • Vaktmester
  • Drenering av bygg
    Huset ligg litt utenfor sentrumskjernen i Haugesund, kvar husvegg er ca(info fjernet) 10 m(info fjernet) Eine husveggen har vegg ut mot fortau(info fjernet) Etablert altan på baksida ein må ta omsyn til(info fjernet)
    • Haugesund
    • Wednesday 5. February 2025
    • Entreprenør
    • Maskinentreprenør
    • Drenering
  • Bytte benkeplate
    Bytte benkeplate
    Ønsker pris på bytte av benkeplate på kjøkken. Den ene er vegg til vegg med platetopp, pop-up stikk og oppvaskkum i, den andre er fra en vegg til åpen ende mot frittstående kjøleskap.
    • Haugesund
    • Friday 31. January 2025
    • Elektriker
    • Rørlegger
    • Snekker
    • Møbelmontering
  • Ytterkledning enebolig
    Trenger tømrere snarlig for lekting og kledning av enebolig. Arbeid kan delvis påbegynnes nå, men vinduer kommer ikke før 18. Februar. Materialer er på byggeplass. Stillas er på byggeplass.
    • Haugesund
    • Thursday 30. January 2025
    • Snekker