Etablering av dynamisk innkjøpsordning: Tjenester for kjøp av E-læringskurs i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Etablering av dynamisk innkjøpsordning: Tjenester for kjøp av E-læringskurs
Norsk helsenett skal etablere en dynamisk innkjøpsordning på vegne av Norsk helsenett, Bioteknologirådet, Direktoratet for e-helse, Folkehelseinstituttet, helfo, Helsedirektoratet, Nasjonalt klageorgan for helsetjenesten, Norsk pasientskadeerstatning, Pasient og brukerombudet, Statens helsetilsyn, Statens legemiddelverk, Statens strålevern og Statens undersøkelseskommisjon som skal dekke bistand og rådgivning innen utvikling av nye e-læringskurs
Anbud id:
739786
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Sunday 18. July 2021
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Bryllupsfotograf i OsloVi trenger en bryllupsfotograf til vielse og portretter i forbindelse med vårt bryllup, ca. 1, 5 timer. Bryllupet finner sted på tårnet Kulturarena, 13. September 2025.
-
Oslo
-
Monday 3. February 2025
-
-
Flyttevask LeirsundHei! Ønsker tilbud på flyttevask av en nyere bolig fra 2021 på 170 kvm 4. Mai på Leirsund.
-
Lillestrøm
-
Wednesday 5. February 2025
-
-
Avretting av kjøkkengulvAvretting av gulv på kjøkken, ca 14 kvm. Gjennomsnittlig ujevnhet er av en annen entreprenør beregnet til 37 mm.
-
Oslo
-
Tuesday 4. February 2025
-
-
Flyttelass til altaFlytte lass fra oslo til alta, som er fremme i alta 1. Mars.
-
Oslo
-
Tuesday 4. February 2025
-
-
Vi ønsker å flytte noe møbler fra Trondheim til OsloVi ønsker å flytte noe møbler fra Trondheim til Oslo på slutten av februar.
-
Oslo
-
Tuesday 4. February 2025
-