Entreprenør, Snekker i Telemark
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Telemark
Avsluttet
Etterisolering og bytting av kledning, bytte av vinduer med tanke på støtte gjennom Enova
Etterisolere hus fra 1965, bytte vinduer i hele huset. Eventuelt etterisolere i tak (lagt ut isolasjon på loft fra før).
Hus med grunnflate på ca 84kvm (12x7m) som består av grunnmur i Leca (kjeller) og hovedetasje i tre med kledning. Gammel isolasjon må byttes ut, samt lekte ut, ny vindsperre og ny kledning.
Det er ikke drenert rundt huset siden byggår, så dette bør kanskje gjøres samtidig med etterisolering av grunnmur og kjeller.
Det er 7 stk "husmorvinduer" som skal skiftes ut. i tillegg er stort fastkarmvindu i stue på ca 3, 2x1, 5m, og ett på 1, 2x1, 5m. 1 stk vindu i kjeller på ca 1, 2x1, 5m
ytterdør og terrassedør er byttet de siste 5 årene.
Eventuelt montering av ny ventilasjon hvis dette kreves for å få støtte til tiltak gjennom Enova.
Anbud id:
822853
-
Sted:Porsgrunn
-
Registrert:Thursday 8. September 2022
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Telemark
2 anbud
-
Skifte hengsler i 1 dør,innedørDøra > tar< i gulvet, skifte hangsle eller
-
Porsgrunn
-
Monday 20. January 2025
-
-
Renovere ytterdørHei. Har en to fløyet ytterdør fra 1912 som vi ønsker å renovere og ta i bruk igjen. Mangler karm og dørbladene behøver å strippes, limes og settes sammen til en funksjonell dør igjen.
-
Porsgrunn
-
Saturday 18. January 2025
-