Elektriker, Snekker, Ventilasjon i Innlandet
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Innlandet
Avsluttet
Føring av ventilatorslange til og ut av yttervegg + montering av lufterør fra el.toalett i vegg
Trenger hjelp til flg. på hytte Nordseter - og kan møte opp der etter kl. 12 fredag 10. Desember for mulig utførelse av jobben hvis noen har anledning så raskt : -)))
*Montering av kjøkkenvifte på murvegg samt føring av ventilatorslangen ut til yttervegg gjennom denne. Trenger selve "trekkspill"-slangen samt det som trengs på utsiden av yttervegg. Hull i vegg må lages.
*Oppsett av stikkontakt til kjøkkenvifte
*Montering av lufterør fra baderom ut gjennom yttervegg fra elektrisk toalett (Cinderella) + feste av røret på yttervegg. Hull i vegg må lages.
Trenger trolig både snekker og elektriker til dette. Har monteringsanvisning til toalett - 3 alternative måter. Har hele rørpakken som fulgte toalettet.
Anbud id:
127354
-
Sted:Lillehammer
-
Registrert:Wednesday 8. December 2010
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Innlandet
3 anbud
-
Rimelig autorisert elektriker i LillehammerTrenger fornyelse av sikringsskap, en ekstra kurs og ekstra stikkontakter. Ønsker pakkepris. Gjerne gratis befaring.
-
Lillehammer
-
Thursday 16. January 2025
-
-
Surnadal. Bygge inn kompressor til vakumdo på utsiden av huset.Bygge kompressor på utsiden av der vakumdoen er i bøfjorden i Surnadal. Legge takpapp på 2 utspring
-
Lillehammer
-
Sunday 12. January 2025
-
-
Få en liten brygge for å komme ut i båten i SurnadalFå ordnet en tilgang til båten fra svaberget i bøfjorden
-
Lillehammer
-
Saturday 11. January 2025
-