Entreprenør, Snekker i Vestland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestland
Avsluttet
Felles garasjebygg / Carport til 8-10 beboere
Jeg og naboene mine disponerer ett større fellesareal der det allerede er parkering utendørs. Vi ønsker å sette opp ett felles garasjeanlegg på denne tomten.
Jeg har tatt noen bilder av den aktuelle plassen. Det er snakk om 7-10 garasjer 7stk er allerede med mens tre stk vil gjerne vite pris før de bestemmer seg.
(info fjernet)
(info fjernet)
(info fjernet)
(info fjernet)
Det jeg ser for meg er å fjerne flaggstangen å den miniplenen som denne står på. i tillegg fjerne busker og gress ut mot veien.
Deretter bygge garasjens yttervegg/bakvegg i ett med muren/gjerdet ut mot veien. Garasjen begynner da fra der den blå Pegouten står og går bort til de to toyotaene på bilde nr 2 slik at det er to gjesteparkeringer igjen samt at det er god plass rundt brannhydranten. Jeg har målt opp og om det bygges fra gjerdet til det naturlige skillet i asfalten har vi 8, 6m fra gjerdet til kanten.
Videre er det ca. 26m fra steinmuren til den nest borterste bilen (til de to toyotaene). Det er ca. 32m til brannhydranten.
Det jeg ønsker er pris på syv enheter som måler ca. 8. 6x23m og ti enheter som går fra ca. 8. 6 til 31m.
Vi trenger i utgangspunktet ikke strøm i garasjene og heller ikke skille mellom garasjedelene. Vi er også litt usikre på om vi skal ha porter eller ikke da dette kanskje gjør at leilighetene som står på 1. Etg. Blir litt «innestengt» Eventuelt om vi burde ha vinduer ut mot veien i tillegg for å få mere lys.
Jeg har laget en kjapp skisse over hvordan jeg ser for meg dette: (info fjernet)
(info fjernet)
(info fjernet)
Anbud id:
353650
-
Sted:Øygarden
-
Registrert:Friday 17. April 2015
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestland
3 anbud
-
Mugg på loftstakØnsker en befaring. Det har oppstått mye muggdannelse på under/subtak på loftet. Trenger en vurdering på om undertaket er såpass ødelagt at jeg bør bytte det ut eller om det kan gjennomføres en saneri...
-
Øygarden
-
Monday 10. February 2025
-
-
Flislegger og snekkerLegge fliser og baderomsplater på bad. Samt bytte et lite vindu og dør.
-
Øygarden
-
Thursday 16. January 2025
-
-
Skyvedører på terrasse i øygardenØnsker å bytte ut dobbel dør til skyvedør. Vi reiser den 22 januar og er tilbake 26 mars. Er det mulig å komme på befaring før den 22 Januar?
-
Øygarden
-
Saturday 11. January 2025
-