Gulv, Snekker i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Fjerne og legge nytt gulv på kjøkken og entré
Hei, jeg har fått fuktskader på en eikeparkett på kjøkkenet og trenger derfor å bytte gulvet til ny eikeparkett. Gulvet er knyttet opp mot entreen, slik at det vil totalt trenges å byttes gulv på ca. 10 kvm. Det som trenges å gjøres da er: - Ta av det gamle gulvet og kaste det - Legge på nytt gulvunderlag - Legge på nytt gulv - Feste nye gulvlister
Anbud id:
665580
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Wednesday 26. August 2020
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Dørr i murveggØnsker anbud på å lage åpning + montere balkongdør i mur(tegl-) vegg
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Henge opp garderobe og en hylle i murvegg, barnehageEt Eket-skap fra ikea der monteringsskinnen må kappes til og skapet henges på skinnen. En dobbel barnehagegarderobe med to plasser skal monteres på en murvegg.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Bygge lettvegg i leilighet, MajorstuenLettveggen skal dele av et rom i ein leilighet, b 4, 00 x h 2, 60 m og skal bestå av 1 m brystning, 3 stk vinduer og en dobbel dør (også denne med glass)
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Bruksendring av deler av loftSer etter noen som kan montere 3 Velux takvinduer, brannvegg (med branndør), kutte 2 bærebjelker og fjerne 1 stolpe. Ansvarsrett.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Skifte noen gulvplater i oslo sentrumHei. Jeg ønsker å skifte noen gulv plater i gangen, stua og soverommet grunnet vannflekker. Har gulvet selv. Ønsker å få vite pris på arbeidet. Vh Mona
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Kappe døråpning i murveggJeg trenger å få kappet til en døråpning i en teglsteinsvegg. Veggen er ikke bærende og ca. 10cm tykk.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-