Gulv, Maler i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Gjennomfarget grå vinylgulv sirka 400m2
Vi har et prosjekt i Oslo med sirka 400m2 gulv som skal legges med ”gjennomfarget grå vinyl” som det står i beskrivelsen. Sirka hva er ert pris per m2 for material og arbeid? Huset blir nybygget og 2-etg. Legges med osb plate om det går greit for er? på 1-etg. Legger vi flytesparkel. Alternativ kan ni prise sparkel, ta dette pris for seg i så fall, så hvilken pris per m2 for sparkel?
Det skal være en rimelig material og så får det i så fall bli tillegg etterpå om kunde ønske endre til finere type. Fint om ni sender en link på hvilken vinyl som ni tenker er. Det er 2stk hus med totalt 6 enheter. Alle rom uten 6stk bad skal ha vinyl (en per enhet). på bod og bak kjøkkenskap skal det være oppbrett kant. Trenger ni tegninger så tar ni kontakt men rom er ganske store for være leiligheter i std bolig. Fint om jeg får en rask tilbakemelding : -)
Anbud id:
452471
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Wednesday 15. February 2017
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Montering av ESD sikker gulvløsningRom på ca 15kvm som trenger å være esd sikkert ihht iec 61340-5-1
-
Oslo
-
Wednesday 12. February 2025
-
-
Fuger på bad og epoxymaling av badekarVi trenger en liten oppgradering av stygge fuger i et flislagt dusjrom (kun de som er misfargete). Vi trenger også nedsliping og ny epoxymaling av et stort, gammelt badekar (originalt en vaskekum).
-
Oslo
-
Tuesday 11. February 2025
-
-
Skifte noen gulvplater i oslo sentrumHei. Jeg ønsker å skifte noen gulv plater i gangen, stua og soverommet grunnet vannflekker. Har gulvet selv. Ønsker å få vite pris på arbeidet. Vh Mona
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Maling av gulv og vegger i leilighetØnsker å få malt alle gulv og vegger i leiligheten min. Gulvareal er på 57kvm. Ønsker at den første kontakten skjer her via Anbudstorget.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Legge 25m2 parkett i leilighet. OsloLegge ny parkett (evt laminat ) i leilighet Oslo sentrum (Nedre løkka ). må også montere nye lister rundt gulv. 6 meter her er montering med murvegg som feste bak. Parkett går gjennom skyvedør og inn...
-
Oslo
-
Saturday 8. February 2025
-
-
Legge 60m2 parkett i leilighetJeg skal legge nytt gulv i leiligheten min. 2 soverom, stue, spisestue og kjøkken. Ønsker jobben utført i midten av mars.
-
Oslo
-
Saturday 8. February 2025
-