Instrument på påvisning av somatiske mutasjoner ved neste generasjons sekvensering (NGS) med analyseprogram og forbruksmateriell - Med delkontrakter i Vestland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestland
Avsluttet
Instrument på påvisning av somatiske mutasjoner ved neste generasjons sekvensering (NGS) med analyseprogram og forbruksmateriell - Med delkontrakter
Rammeavtale for leasing av instrument for påvisning av somatiske mutasjoner ved hjelp av dypsekvensering, inkludert software til instrument og forbruksmateriell.
Anbud id:
454822
-
Sted:Bergen
-
Registrert:Friday 3. March 2017
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestland
6 anbud
-
Snøfanger på takØnsker tilbud på levering og montering av 10 meter snøfanger. Hollandsk glassert takstein. 3 meter høyde tak/bakke. Se bilde.
-
Bergen
-
Thursday 6. February 2025
-
-
Frakt av Ford Pick up BergenØnsker tilbud på frakt av 1963 Ford Econoline pick up fra Bergen til Trondheim. Bilen er uten motor og gear, men det følger med. 420 lang 189 bred og 1420 kilo. (står i vognkort)
-
Malvik
-
Thursday 6. February 2025
-
-
Transport av modulsofa (søderhavn)Skal kjøpe sofa på Finn. søderhamn modulsofa. Truleg 6 modular. Transport frå Bergen til Ørsta.
-
Ørsta
-
Wednesday 5. February 2025
-
-