Elektriker, Entreprenør, Snekker i Trøndelag
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Trøndelag
Avsluttet
Kjellerrom i nytt hus
Et rom i kjeller på 30 kvm med råvegger og elektrisitet innlagt skal deles i to, en kjellerstue på 20 kvm og en bod på ca 10 kvm.
Stuedel: isolasjon og malte gipsplater på vegger, takplater i tak, varmekabler i gulv. Gulv legges selv. Downlights i tak (8 stk), stikkontakter (4 stk).
Boddel: dør fra gang må settes inn, lettvegg mot stue, ellers gips på vegger, standard taklampe i bod pluss stikk (1 stk) Gulv legges selv, (ingen varmekabler).
Anbud id:
109463
-
Sted:Trondheim
-
Registrert:Tuesday 10. August 2010
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Trøndelag
6 anbud
-
Bygge verandaJobben går ut på å bygge en veranda over inngangspartiet vårt og å sette inn en dør til andre etasje. Verandaen skal være ca 14 kvadratmeter og ikke over 15 kvadratmeter slik at vi unngår søknadsplikt...
-
Trondheim
-
Tuesday 4. February 2025
-
-
Borre hull i veggBorre hull fra bad til utsiden av veggen for å sette inn mekanisk ventilasjon. Rommet ligger i 2 etg.
-
Trondheim
-
Monday 3. February 2025
-
-
Terrassegulv i impBalkong ca 16m2 Flere balkonger. Har visning om ønskelig Tiller Trondheim
-
Trondheim
-
Monday 3. February 2025
-
-
Lys under overskap og kontakt ute.Må reparere lysarmatur under overskap på kjøkken. Har skiftet lysrør og tenner men det virker ikke. Skal også få lagt opp en kontakt ute.
-
Trondheim
-
Thursday 30. January 2025
-
-
Ny ventilator og kjøkkenvifte.Hei! Ønsker å bytte ventilator og kjøkkenvifte i min leilighet. Har en Vallox 70K og vifte fra Villavent som jeg ønsker å bytte ut. håper noen kan hjelpe.
-
Trondheim
-
Thursday 30. January 2025
-
-
Trenger pris og levering og montering av elbillader på Heimdal - TrondheimPris og leveringstidspunkt på el bil lader privat enebolig
-
Trondheim
-
Thursday 30. January 2025
-