Combined Shape Group 13 Combined Shape anbudstorget_logo Group 2 Group 6 Path 2 shutterstock_584449174 Shape

Anleggsgartner, Snekker i Rogaland

Formidlede anbud
  • 0
    Siste år
  • 0
    Siste 3 mnd
  • 0
    Aktive nå
Rogaland
Avsluttet

Lage støttesteinsmur/trapp, utvide terrasse

Vi ønsker å ordne opp i hagen med et bedre planteområde enn det vi har i dag. i tillegg vil vi gjerne utvide terrassen slik at denne når fram til murkanten, som på illustrasjonsbildet. Hagen i dag er avbildet. Lengde er tenkt ca. 7, 7 meter. Terrassen må kles ut ca. 140 cm. Terrassebord avbildet i nr 3. Vi kan se for oss trapp i impregnert tre eller stein. Vi bor i Haugesund. Vi imøteser interessant tilbud
Anbud id:
733709
  • Sted:
    Haugesund
  • Registrert:
    Thursday 24. June 2021
Er du interessert i dette oppdraget?

Lignende oppdrag i Rogaland

4 anbud
  • Oppbevarings løsning under en trappa
    Oppbevarings løsning under en trappa
    Vi har en åpen trapp som vi vil lukke med to dører med oppbevaringsløsning under, samt da lukke trappetrinnene.
    • Haugesund
    • Monday 10. February 2025
    • Snekker
  • Skifte 4 vi duer, 1 etasje.
    Skifte 4 vinduer. Fjerne gamle og sette inn nye, ferdig utvendig og listeklart innvendig. Evt innkjøp av nødvendig materiale( etter avtale). Vinduer bestilles.
    • Haugesund
    • Saturday 8. February 2025
    • Snekker
  • Bytte benkeplate
    Bytte benkeplate
    Ønsker pris på bytte av benkeplate på kjøkken. Den ene er vegg til vegg med platetopp, pop-up stikk og oppvaskkum i, den andre er fra en vegg til åpen ende mot frittstående kjøleskap.
    • Haugesund
    • Friday 31. January 2025
    • Elektriker
    • Rørlegger
    • Snekker
    • Møbelmontering
  • Ytterkledning enebolig
    Trenger tømrere snarlig for lekting og kledning av enebolig. Arbeid kan delvis påbegynnes nå, men vinduer kommer ikke før 18. Februar. Materialer er på byggeplass. Stillas er på byggeplass.
    • Haugesund
    • Thursday 30. January 2025
    • Snekker