Gulv, Snekker i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Legge gulvlister i leilighet og suppleringsjobb med gipsplate
Har lagt ny parkett i leilighet og trenger hjelp med å legge gulvlister. Lengde er målt opp og lister (klassisk hvit) er kjøpt inn. Det er kjøpt inn totalt 52, 8 m. Med listverk. 70mm standard gulvlister.
i tillegg trenger jeg hjelp med å supplere deler av en gipsvegg slik at den blir helt slett. Deler av veggen må derfor sparkles. Gips er kjøpt inn, men må tilpasses.
Ønsker jobben utført så raskt som mulig og helst før torsdag.
Anbud id:
808041
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Monday 20. June 2022
Jobben utført av:
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Dørr i murveggØnsker anbud på å lage åpning + montere balkongdør i mur(tegl-) vegg
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Henge opp garderobe og en hylle i murvegg, barnehageEt Eket-skap fra ikea der monteringsskinnen må kappes til og skapet henges på skinnen. En dobbel barnehagegarderobe med to plasser skal monteres på en murvegg.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Bygge lettvegg i leilighet, MajorstuenLettveggen skal dele av et rom i ein leilighet, b 4, 00 x h 2, 60 m og skal bestå av 1 m brystning, 3 stk vinduer og en dobbel dør (også denne med glass)
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Bruksendring av deler av loftSer etter noen som kan montere 3 Velux takvinduer, brannvegg (med branndør), kutte 2 bærebjelker og fjerne 1 stolpe. Ansvarsrett.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Skifte noen gulvplater i oslo sentrumHei. Jeg ønsker å skifte noen gulv plater i gangen, stua og soverommet grunnet vannflekker. Har gulvet selv. Ønsker å få vite pris på arbeidet. Vh Mona
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Kappe døråpning i murveggJeg trenger å få kappet til en døråpning i en teglsteinsvegg. Veggen er ikke bærende og ca. 10cm tykk.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-