Snekker i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Møbelsnekker søkes til reparasjon av gamle møbler
Vi ønsker hjelp til å reparere et Biedermeierbord og en gammel skjenk.
Bordet har et ben som er brukket (se vedlagte bilde), og som vi håper det går an å sette på igjen. i tillegg ønsker vi å få fjernet all maling og sparklet og malt det. Bordet har to ileggsplater.
Skjenken er fra midten av 1900-tallet, og er laget av furu. Den har brukket en del av "speilet", som vi gjerne vil få satt på igjen (se vedlagte bilde). i tillegg vil vi gjerne få fjermet malingen og sparklet og malt denne også. Det er dessuten vanskelig å åpne noen av dørene, så det må sikkert pusses litt der også.
Anbud id:
97332
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Sunday 23. May 2010
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Ny møbeltrekkpriser for sofamøbler 3+2+1Nye møbeltrekk på sofamøbler 3 + 2 +1 Hva er ca prisen.
-
Lillestrøm
-
Tuesday 11. February 2025
-
-
Hjelp til reparasjon av løse trestolerJeg vil gjerne ha hjelp til å få limt 2 stk stoler i tre (produsent Frederica), som har blitt løse i festene.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Henge opp garderobe og en hylle i murvegg, barnehageEt Eket-skap fra ikea der monteringsskinnen må kappes til og skapet henges på skinnen. En dobbel barnehagegarderobe med to plasser skal monteres på en murvegg.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Spisekrok kjøkkenHei, Jeg ønsker en koselig spisekrok på kjøkkenet. Gjerne med lagringsplass, men må ikke være det. Tenker den skal være av tre. Åpen for forslag til utforming. Har et eksempel med på et av bildene....
-
Oslo
-
Wednesday 5. February 2025
-
-
Platespillerskap med sjalusidørReparere en sjalusidør på et skap. Innerste ledd har løsnet, det er limt strie som feste.
-
Oslo
-
Wednesday 5. February 2025
-
-
Samle et eldre skrivebordJeg har et skrivebord - ca 80 år - som skal samles. Det er nå i 10 deler som skal skrus sammen. Haster litt.
-
Oslo
-
Monday 3. February 2025
-