Combined Shape Group 13 Combined Shape anbudstorget_logo Group 2 Group 6 Path 2 shutterstock_584449174 Shape

NGS-plattform, Vestre Viken HF

Formidlede anbud
  • 0
    Siste år
  • 0
    Siste 3 mnd
  • 0
    Aktive nå
Avsluttet

NGS-plattform, Vestre Viken HF

Oppdragsgiver ønsker tilbud på en komplett ngs-plattform (Neste Generasjons Sekvensering) med en rammeavtale på utstyrsavhengig forbruksmateriell og opsjon på serviceavtale.
Sekvenseringsplattformen (ngs) skal benyttes til mutasjonsanalyse av dna og rna ved solide svulster som for eks. Lungekreft, kolorektal kreft, melanom, andre svulsttyper.
Plattformen skal brukes til både rutinediagnostikk og forskning. Plattformen må være velegnet for deteksjon av punktmutasjoner, delesjoner, insersjoner og rna fusjonstranskripter. i fremtiden vil plattformen også benyttes for analysering av cfDNA i plasma for mutasjoner og mrd-analyser. nødvendige bioinformatiske pipeline må være en integrert del av plattformen.
Anbud id:
682183
  • Sted:
  • Registrert:
    Sunday 15. November 2020
Er du interessert i dette oppdraget?

Lignende oppdrag i

6 anbud