Anleggsgartner, Arkitekt, Betong, Elektriker, Entreprenør, Gulv, Maler, Maskinentreprenør, Rørlegger, Snekker, Stålarbeider, Taktekker, Ventilasjon i Vestfold
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestfold
Avsluttet
Nytt hus for ungdom på Revetal alternativ 1 fra Re Arkitektur AS
Det vil bli sendt ut to alternative forespørsler på samme prosjekt. Det er kun ett av alternativene som eventuelt vil bli gjennomført. Dette skal avgjøres politisk.
Det andre alternativet er fra Snøhetta Oslo as. Denne forespørselen heter "Nytt hus for ungdom på Revetal" alternativ 2 fra Snøhetta Oslo as.
Det andre alternativet er fra Snøhetta Oslo as. Denne forespørselen heter "Nytt hus for ungdom på Revetal" alternativ 2 fra Snøhetta Oslo as.
Anbud id:
694444
-
Sted:Tønsberg
-
Registrert:Monday 25. January 2021
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestfold
6 anbud
-
Demontere nå værende kjøkkenvask og montere ny vask, samt oppvaskmaskin.Demontere kjøkkenvask for å kunne bytte benkeplate. Etter skift av benkeplate montere på ny vask og oppvaskmaskin.
-
Tønsberg
-
Monday 10. February 2025
-
-
Male rekkverkVaske, skrape, grunne og male rekkverk på balkong. Se bilder. Ønsker pris inkludert maling.
-
Tønsberg
-
Friday 7. February 2025
-
-
Terrasse og parkettJeg ønsker å få bygget både to trappetrinn ned fra eksisterende terrasse og en markterrasse på ca 6 kvm. Ønsker også å få lagt parkett på gulv, ca 40 kvm
-
Holmestrand
-
Tuesday 4. February 2025
-
-
Lister/ foringer, takpanelHei ønsker en flink snekker/ tømrer til å liste med foringer og i tillegg montere panel i taket på et sov. Lister er hele kjelleren alle rom. må utføres snarest. Materiell på plass.
-
Tønsberg
-
Monday 3. February 2025
-
-
Hvorfor fungere ikke taklampen lenger?Taklampen har sluttet å fungere hos oss og vi vet ikke hvorfor. Trenger noen som kan finne ut og løse problemet. Om det er lampen som har sluttet å virke så trenger vi at en ny lampe installeres også....
-
Tønsberg
-
Thursday 30. January 2025
-
-
Bytte kran på kjøkkenTrenger å få byttet kran som lekker. Ønsker rimeligste kran.
-
Tønsberg
-
Monday 27. January 2025
-