Elektriker i Agder
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Agder
Avsluttet
Oppkobling strøm til bod
Har en 16 ampere kurs og har tenkt å bruke denne til et nybygget tilbygg Kursen går allerede til et stikk i veggen mot nybygg. Trenger å få montert koblingsbokser m 3 utganger fra ledningen til stikkontakten i veggen. 1 dobbel lysbryter og 3 stikkontakter. 2 av dem i serie. Har lagt ferdig rør og strekt ledninger (2x2, 5). Har stikkontakter, lysbryter og muligens anvendelig koblingsboks.
Anbud id:
386990
-
Sted:Kristiansand
-
Registrert:Sunday 29. November 2015
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Agder
6 anbud
-
Montering av taklampe og håndkletørkerTrenger en til små oppdrag. Montering av taklampe over spisebord og montering av håndkletørker på bade. Alt av ledninger og brytere er koblet til. Jobber er kun montering og tilkobling.
-
Kristiansand
-
Saturday 8. February 2025
-
-
Automatsikring på badet virker ikkeAutomatSikring til bad har slått ut. går ikke å tilbakestille.
-
Kristiansand
-
Thursday 6. February 2025
-
-
Nye kontakter og kurser til kjøkkenVi trenger flere kontakter og kurser til nytt kjøkken
-
Kristiansand
-
Thursday 23. January 2025
-
-
Montering av taklampe og håndkletørkerMontering av taklampe og håndkletørker
-
Kristiansand
-
Thursday 23. January 2025
-
-
Komfyr fungerer ikke etter bytte av varmeelementerKomfyr blir ikke varm. Varmeelementer er nylig byttet. Ingen ledninger er synlige brent og ledninger er ikke løse.
-
Kristiansand
-
Tuesday 21. January 2025
-
-
Installasjon av dobbelt stikkontakt utendørs i to etasjerJeg har behov for å installere dobbelt stikkontakt ute i to forskjellige etasjer. Er ikke lagt ut annen strøm ute i disse etasjene.
-
Kristiansand
-
Tuesday 14. January 2025
-