Entreprenør, Snekker i Trøndelag
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Trøndelag
Avsluttet
Oppussing av bad
Vi skal pusse opp badet. Vi skal slå sammen badet med wc rom og vaskerom. Størrelsen blir da nesten 14 kvadrat. Vi tar oss av rivingen selv.
Vi skal flislegge gulv og vegger. Vi skal ha nye varmekabler, dusjhjørne, servant m / skuffer, opplegg til vaskemaskin, to vekkmonterte skap, vegghengt toalett, belysning og kanskje hjørnekar.
Jeg legger ved et vedlegg med et tilbud vi har fått på fliser og matriell og tegning på hvordan vi ser badet for oss.
Anbud id:
260035
-
Sted:Stjørdal
-
Registrert:Saturday 13. July 2013
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Trøndelag
3 anbud
-
Lage leilighet i kjeller.Jeg ønsker anbud på å bygge en liten leilighet i kjelleren med et lite kjøkken/stue, bad og soverom. Det må også lages/ settes inn nye viduer i kjelleren.
-
Stjørdal
-
Tuesday 14. January 2025
-
-
Skifte ut vinduer samt deler av bordkledning på endevegg.Utskiftning av 8 store og 2 små eldre vinduer, samt utbytting av delvis ødelagt bordkledning på den ene kortveggen mot sør-øst.
-
Stjørdal
-
Tuesday 14. January 2025
-
-
Utvidelse av låveport.Porten har blitt for trang for den nye lessevogna. Den må utvides både i bredde og høyde. Dette er oppå langbrua. Det er bærende konstruksjoner.
-
Stjørdal
-
Saturday 4. January 2025
-