Gulv, Snekker i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Planlegge og montere kjøkken, avrette gulv og legge gulv
Vi river det gamle kjøkkenet men trenger noen som kan håndtere ikke helt rette vegger og rare gulv i den gamle leiligheten vår når nytt kjøkken skal monteres. Vi skal fjerne en liten vegg (siporex), ha ny innredning med kjøkkenøy som har platetopp, og vi vil ha rette gulv slik at det går an å bruke laminat. Kjøkkenet er ikke stort, ca. 3, 70m x 2m, men gulvet henger sammen med gulvet på stua som er ca. 4, 50m x 6m, så avretting av gulv vil også innebære stuegulvet.
Anbud id:
412940
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Sunday 29. May 2016
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Dørr i murveggØnsker anbud på å lage åpning + montere balkongdør i mur(tegl-) vegg
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Henge opp garderobe og en hylle i murvegg, barnehageEt Eket-skap fra ikea der monteringsskinnen må kappes til og skapet henges på skinnen. En dobbel barnehagegarderobe med to plasser skal monteres på en murvegg.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Bygge lettvegg i leilighet, MajorstuenLettveggen skal dele av et rom i ein leilighet, b 4, 00 x h 2, 60 m og skal bestå av 1 m brystning, 3 stk vinduer og en dobbel dør (også denne med glass)
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Bruksendring av deler av loftSer etter noen som kan montere 3 Velux takvinduer, brannvegg (med branndør), kutte 2 bærebjelker og fjerne 1 stolpe. Ansvarsrett.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Skifte noen gulvplater i oslo sentrumHei. Jeg ønsker å skifte noen gulv plater i gangen, stua og soverommet grunnet vannflekker. Har gulvet selv. Ønsker å få vite pris på arbeidet. Vh Mona
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Kappe døråpning i murveggJeg trenger å få kappet til en døråpning i en teglsteinsvegg. Veggen er ikke bærende og ca. 10cm tykk.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-