Betong, Elektriker, Entreprenør, Maskinentreprenør, Rørlegger, Snekker i Nordland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Nordland
Avsluttet
Renovere jordkjeller om til kjellerstue
Jordkjeller på 44 kvm. Som skal gjøres om til kjellerstue. Skal sages ut nytt vindu + byttes ut eksisterende vindu. Graves ut jordmasser. Vann- og avløpsrør flyttes (alternativt) Elektrikerarbeid (alternativt) Støype gulv m/ vannbårend varme Tak, vegger og gulv ferdigstilles (alternativt)
Anbud id:
658142
-
Sted:Bodø
-
Registrert:Monday 13. July 2020
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Nordland
6 anbud
-
Montering varmepumpeMontering av varmepumpe samt feilsøking varmekabel bad
-
Bodø
-
Saturday 1. February 2025
-
-
Feste/reparere lufteventil takHatt til lufteventil har løsnet og falt av i vinter. Har behov for å feste hatt på nytt. Har hatt. Hvis behov kan nye bilder taes i dagslys.
-
Bodø
-
Monday 27. January 2025
-
-
Lekasje fra takLekasje på tilbygg mellom gammet og nytt tak? Det nye bygget er fra 1993
-
Bodø
-
Monday 20. January 2025
-
-
Nødreperasjon tak på utebod, evt legge nyttLiten utebod med papshingel 3. 9m x1. 6m. Pappshingel som det er lekkasje på, på ene taksiden. Behov for nødreperasjon, evt legge nytt på hel boden. Ikke behov for stillasje
-
Bodø
-
Sunday 19. January 2025
-
-
Innvendig tak og oppretting av vegg og innvendig gulvJeg holder på å sett opp nytt kjøkken og skal legge nytt tak inne på kjøken og stue. Skal rett opp gulv og legg nytt gulv skal sette inn terasse dør osv
-
Bodø
-
Friday 17. January 2025
-