Elektriker i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Sette opp/bytte ut stikkontakter og spot-skinne i stua
Vi vil sette opp noen nye stikkontakter, og bytte ut noen enkle med doble. Alle stikkontakter skal være matt svarte, slik som de vi har i dag. De enkle uttakene vi skal bytte ut med doble, vil vi bruke igjen der vi skal ha enkle uttak.
Vi skal montere spotskinner i stua. Disse skal ha dimmebryter, helst montert ved siden av dimmebryter for lyset i spisestua. Det eksisterer ikke elektrisk uttak for taklampe i stua i dag. Hele leiligheten har skjult elektrisk anlegg, vi vet ikke nøyaktig hvor rør for elektriske ledninger ligger i veggene.
Taket i stua er foret ned og etterisolert ca. 5-7 cm, med gipsplate. Veggen ellers består av mur, eller mur med gipsplate.
Dette skal gjøres, fordelt på rom: Stua: - Bytte ut enk enkel stikkontakt med en dobbel.
- Montere en enkel stikkontakt over vinduet.
- Montere en stikkontakt med 6 uttak for tv.
- Feste og lage uttak til spotskinner.
- Monterer dimmebryter for spotskinne.
Lite soverom: - Bytte ut en enkel stikkontakt med en dobbel.
- Montere en enkel stikkontakt over vinduet.
Stort soverom: - En enkel stikkontakt over vinduet.
- Bytte ut en hvit dobbel med en svart dobbel.
- Montere en ekstra svart dobbel stikkontakt.
Kjøkken: - Montere en ny dobbel stikkontakt
- Montere en ny dobbel stikkontakt ved siden av en eksisterende over kjøkkenbenken.
Bad: - Bytte ut en løs enkel stikkontakt i taket med en svart stikkontakt.
Anbud id:
556764
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Thursday 15. November 2018
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Henge opp tre taklamperTrenger hjelp til å henge opp tre taklamper på betong. To plafonder og en pendel. Stikkkontakt finnes for alle tre.
-
Oslo
-
Monday 25. November 2024
-
-
Nytt kjøkkenHei! Jeg skal få et nytt kjøkken som monteres 21. Februar. Trenger befaring av elektriker, og som kan komme når kjøkken er satt opp. Kjøkkenet er ca 3. Meter. Kjøleskap, oppvaskmaskin, stekeovn.
-
Oslo
-
Friday 7. February 2025
-
-
Vil sette ledninger til ny komfyrVil ha hjelp med å sette sammen ledningen til en ny komfyr
-
Oslo
-
Friday 7. February 2025
-
-
Elektriker søkes for tilkoblinger i kafé – OsloJeg ser etter en erfaren elektriker for elektriske installasjoner i en nyåpnet kafé i Oslo. Arbeidet inkluderer: Tilkobling og montering av belysning (taklamper, vegglamper, dekorativ belysning). In...
-
Oslo
-
Friday 7. February 2025
-
-
Avvik tilsynsrapport, trenger dør til sikringsskapFikk avvik fra tilsynsrapport fra Elvia som gjelder sikringsskap, dør mangler. Trenger at dette blir utbedret og at en godkjent eltrovirksomhet sender tilbakemelding til Elvia.
-
Oslo
-
Friday 7. February 2025
-