Rørlegger i Akershus
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Akershus
Avsluttet
Sluk og røropplegg til dusjkabinett
Utvider toalettrom til også dusjkabinett. 1. Etasje. Skal ha åpent røropplegg og der er tilgang til eksisterende røropplegg i kjeller rett under.
Montere sluk i gulv. (Plategulv, skal legge 20 mm Tetti våtrom oppå) med rør rett til avløprør som henger åpent under tak i kjeller.
Vannrør fra opplegg under tak i kjeller gjennom gulv til blandebatteri dusjkabinett.
Utskiftning av tilsvarende rør til servant og toalett.
Toalettet kommer ca. 5-6 cm høyere og avløpsrør må muligens forlenges eller skiftes.
første oppgave blir vel å legge sluk og rørgjennomføringer slik at membran kan legges rundt alle rør.
Neste blir å koble til etter at rommet er ferdig.
Anbud id:
204023
-
Sted:Ullensaker
-
Registrert:Sunday 1. July 2012
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Akershus
3 anbud
-
Bytte silikon i dusjTrenger rask hjelp til å bytte silikon i dusj langs gulv og litt langs oppover en vegg.
-
Ullensaker
-
Sunday 9. February 2025
-
-
Montering badekar, badekar vegg og dusjsett med thermostat (blandebatteri)Ønsker å montere badekar, badekar vegg og dusjsett med thermostat (blandebatteri). Det var en Badekar/boblebad der fra føra. Alt av vannanlegget er klar.
-
Ullensaker
-
Friday 7. February 2025
-