Elektriker, Entreprenør, Murer, Rørlegger, Snekker i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Snekker, elektriker, rørlegger og fliselegger ønskes til noe oppussing av eldre bolig
Gjestetoalett der en vegg skal rives bort, ett vindu fjernes, og en skal vegg flyttes noen cm. Ut. Gjestetoalettet skal bli til gjestebad med dusj, - trenger rørlegger, snekker, fliselegger og elektriker til dette. Nytt skap, dusjkabinett og toalett skal inn, og vask.
Ytterdør som skal flyttes noen cm, og det skal settes inn ny ytterdør. Samt noen kledningsbord som må skiftes.
i gangen/ entreen skal det legges fliser.
Og så har jeg to store stuevinduer som skal skiftes/ byttes ut til tre litt mindre vinduer og ei terrasedør, samt at det skal legges ny kledning på samme side som disse vinduene er. Og bygges terrasse med trapp ned til plen.
Det skal også skiftes et lite vindu på loftet.
Det er en fordel om div. på gjestetoalettet kan bli samkjørt med ulike bransjer.
Div. mål kan fås
Anbud id:
73616
-
Sted:Karmøy
-
Registrert:Thursday 3. December 2009
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
6 anbud
-
Skifte og bestille nye vinduerSkifte og bestille nye vinduer i stue og div. Innvendig.
-
Karmøy
-
Thursday 6. February 2025
-
-
Legge opp 5 nye stikk kontakter samt skifte av 6spoter og skifte dimmerenTrenger nye punkter i forbindelse med skifte av kjøkken
-
Karmøy
-
Monday 3. February 2025
-
-
Skifte av takCa 90 m2, legge alu/stålplater, med dobbel lufting. 20-30 graders tak. Tar selv av gamle plater og rensker, så der er klart til å starte med de nye. Vormedal
-
Karmøy
-
Monday 27. January 2025
-
-
Kobling av strøm og diverserMangler strøm i stikkontakter. Skifte ampere. 50A og 35A kobling til lys Skulle gjerne hatt eletriker tidlig 24. 01. 25.
-
Karmøy
-
Thursday 23. January 2025
-
-
Montere baderomsmøbler og dusjdørerØnsker pris på å montere 90x120 dusjhjørne
-
Karmøy
-
Friday 13. December 2024
-