Snekker i Nordland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Nordland
Avsluttet
To små tilbygg
Inngangspartiene på huset vårt trenger hvert sitt vindfang. Tilbyggene (utvendige mål: 140x250cm) skal etableres på Leca-sokkel (høyde: ca. 1m) med tilhørende repos (120x250) og Leca-trapp (fire trinn). De vil ha et lett skrånende tak ut fra husvegg dekket med Decra og kles med tømmermannspanel. Leca-sokkel skal pusses og trapperepos og trinn skal dekkes med skifer. Innvendige overflater: sponplater på vegg, Arbor takpanel, og gulv av spon som dekkes varmekabler og skifer.
Anbud id:
97280
-
Sted:Bodø
-
Registrert:Sunday 23. May 2010
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Nordland
3 anbud
-
Feste/reparere lufteventil takHatt til lufteventil har løsnet og falt av i vinter. Har behov for å feste hatt på nytt. Har hatt. Hvis behov kan nye bilder taes i dagslys.
-
Bodø
-
Monday 27. January 2025
-
-
Nødreperasjon tak på utebod, evt legge nyttLiten utebod med papshingel 3. 9m x1. 6m. Pappshingel som det er lekkasje på, på ene taksiden. Behov for nødreperasjon, evt legge nytt på hel boden. Ikke behov for stillasje
-
Bodø
-
Sunday 19. January 2025
-
-
Innvendig tak og oppretting av vegg og innvendig gulvJeg holder på å sett opp nytt kjøkken og skal legge nytt tak inne på kjøken og stue. Skal rett opp gulv og legg nytt gulv skal sette inn terasse dør osv
-
Bodø
-
Friday 17. January 2025
-