Elektriker, Gulv, Maler, Murer, Snekker i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Total oppussing av leilighet. - 0570 oslo
Vi har en leilighet på ca. 55 kvm som skal total oppusses. Leiligheten er en 2 roms. Dvs 1 soverom, stue og kjøkken. Alle vegger samt tak skal pusses og alle dører 4 stk skal skiftes. Legge parkett på alle gulv. Nye lister i hele leiligheten. Legge nye fliser på badet, vegger og gulv samt varmekabler i gulvet på badet. når det gjelder kjøkken skal det også males alle flater samt monteres nytt kjøkken. Selve kjøkkenet er allerede innkjøpt.
Leiligheten er på Sinsen.
Vi ønsker ett firma som kan gjøre alle ovennevnte oppussinger.
når det gjelder elekrtiker og rørlegger trenger vi ikke anbud da vbi allerede har engasjert disse.
Ønsker alle henvendelser på mail.
Anbud id:
181689
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Sunday 5. February 2012
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Varmekabler i gangen funker ikke lengre. Feilsøk/bytte bryter?Varmekablene i gangen har sluttet å fungere etter mange år. Kan det være bryteren (dimmer) som er ødelagt?
-
Oslo
-
Tuesday 11. February 2025
-
-
Fuger på bad og epoxymaling av badekarVi trenger en liten oppgradering av stygge fuger i et flislagt dusjrom (kun de som er misfargete). Vi trenger også nedsliping og ny epoxymaling av et stort, gammelt badekar (originalt en vaskekum).
-
Oslo
-
Tuesday 11. February 2025
-
-
Dørr i murveggØnsker anbud på å lage åpning + montere balkongdør i mur(tegl-) vegg
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Henge opp garderobe og en hylle i murvegg, barnehageEt Eket-skap fra ikea der monteringsskinnen må kappes til og skapet henges på skinnen. En dobbel barnehagegarderobe med to plasser skal monteres på en murvegg.
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-
-
Bygge lettvegg i leilighet, MajorstuenLettveggen skal dele av et rom i ein leilighet, b 4, 00 x h 2, 60 m og skal bestå av 1 m brystning, 3 stk vinduer og en dobbel dør (også denne med glass)
-
Oslo
-
Monday 10. February 2025
-