Maler i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Trapp ønskes malt
Trapp ønskes delvis malt. Fra kjeller opp til andre etasje. Ta kontakt kun via e-post hvis interesse for befaring.
Anbud id:
417211
-
Sted:Stavanger
-
Registrert:Tuesday 21. June 2016
Jobben utført av:
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
6 anbud
-
Ønsker om pris på male et stort hus på StorhaugHei Vi er et sameie på Storhaug i Kirkestien 2 hvor vi vurderer å male huset på de 2 langsidene i år med utstikkerne på tak. Ønsker en pris på dette, 2 lag med hvit oljemaling
-
Stavanger
-
Monday 3. February 2025
-
-
Rullesparkle noen vegger- samt fuge sprekker langs tak- div jobb på badJeg trenger hjelp til å rullesparkle noen vegger - lister er tatt vekk oppe mot tak (fuge) sprekker i leiligheten. Samt div. Sparkling på gjeste toalett.
-
Stavanger
-
Thursday 23. January 2025
-
-
Legge parkett i trapp - 3 etg .Hus fra 1982 - malt furutrapp. Ønsker å fornye trappen med å legge eikeparkett fra 1. Til 3. Etg Trappeglender må også males.
-
Stavanger
-
Tuesday 21. January 2025
-