Anbudstorget blir snart Fixa!
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Vi endrer navn til Fixa 01.03.2026. Fra den datoen vil alle oppdrag og samtaler opprettes der.
Lurer du på noe? Du finner svarene her.
Elektriker, Entreprenør, Maskinentreprenør, Riving, Rørlegger, Snekker i Østfold
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Østfold
Avsluttet
Åpen tilbudskonkurranse om totalentreprise for nytt farlig avfallsmottak på Solgård Avfallsplass
Kontrakten er en totalentreprise som gjelder bygging av nytt mottak for farlig avfall, samt delvis demontering og rivning av eksisterende mottak for farlig avfall. Farlig avfallsmottak er i dag plassert i en bygning nord for administrasjonsbygget, som også huser verksted og lager. Entreprisen gjelder for demontering eksisterende anlegg (i dagens mottak). Det nye mottaket skal lokaliseres i dagens lager på den nordlige delen av bygget. Et lite kontor for registrering, samt toalett og nøddusj, skal etableres i deler av verkstedet. Dette medfører endringer i branncelleinndelingen. Nytt kjøremønster og ny gangadkomst er del av entreprisen. Se nærmere beskrivelse i vedlegg 1 – Funksjonsbeskrivelse.
Anbud id:
1027504
-
Sted:Moss
-
Registrert:Søndag 19. Oktober 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Østfold
6 anbud
-
Befaring og tømrer/snekkerarbeid i etasjeskille etter liten vannlekasje fra dusjSkaderapport kan sendes over på forespørsel. Her er et lite sammendrag: Åpne gammel himling i kjøkken 1. Etasje (ca 1m2), fjerne/bytte ut våte elementer, og evt fjerning av gammel leire i åpent områ...-
Moss
-
Mandag 23. Februar 2026
-
-
Lite elektriker oppdrag.Jeg har behov for skifte av stikkontakt innendørs. Montere taklampe innendørs og feste vern på vippesikringer i sikringsskap. Ønsker å sammenligne pris på dette.
-
Moss
-
Torsdag 19. Februar 2026
-
-
Bygge inn varmtvannsbereder på 200 literØnsker tilbud på å få bygget inn en varmtvannsbereder på 200 liter. Pris på jobb og materiell. Ps! Jeg skal ikke bytte varmtvannsbereder. Den er ny, men få den "kamuflert".
-
Moss
-
Tirsdag 17. Februar 2026
-
-
Skifte vinduVi har et vindu med dimensjoner 80x110 cm fra Dudek. Vi har oppdaget noe råte på utvendig karm rundt glass og ønsker å bytte vindu. Vi ser helst at kun vindu med ramme og ikke hele vinduet skiftes. Hv...-
Moss
-
Onsdag 11. Februar 2026
-
-
Lekkasjestopper til vaskemaskinMontere Skrev feil leilghetnr på forrige Det er Blokk D1, leilghet H0302 3 etasje
-
Moss
-
Mandag 9. Februar 2026
-
-