Combined Shape Group 13 Combined Shape anbudstorget_logo Group 2 Group 6 Path 2 shutterstock_584449174 Shape

Betong, Entreprenør, Maskinentreprenør, Stålarbeider i Møre og Romsdal

Formidlede anbud
  • 0
    Siste år
  • 0
    Siste 3 mnd
  • 0
    Aktive nå
Møre og Romsdal
Avsluttet

2025-20 Sørsundbrua - Forsterkning fase 1

Om Oppdraget – anskaffelsens formål og omfangSørsundbrua er ei 400 meter lang bru som krysser sørsundet i Kristiansund. Brua er sentral i Kristiansund sentrum ved at den knytter øya Innlandet med Kirklandet. Brua ligger på fylkesveg 6242 og har en Ådt på 2744. Det er ingen mulighet for omkjøring. Brua sto ferdig i 1963 og er bygget som fritt frambygg (ffb) over hovedspenn og platebru i sidespenn. Brua er en av de tidligste ffb-bruene i Norge. Formålet med tiltaket er å forsterke tårnfot og fundament for skipspåkjørsel med støtkraft på 40 mn, samt økte (info fjernet) mer informasjon om oppdraget i Kravspesifikasjonen (Vedlegg 2) og Oppdragsbeskrivelse (Vedlegg 5).
Anbud id:
983041
  • Sted:
    Kristiansund, Molde Ålesund, Vanylven, Sande, Herøy (Møre Og Romsdal), Ulstein, Hareid, Ørsta, Stranda, Sykkylven, Sula, Giske, Vestnes, Rauma, Aukra, Averøy, Gjemnes, Tingvoll, Sunndal, Surnadal, Smøla, Aure, Volda, Fjord, Hustadvika, Haram  Vis alle
  • Registrert:
    Fredag 14. Februar 2025

Lignende oppdrag i Møre og Romsdal

4 anbud
  • Snørydding privat
    Trenger noen som kan måke frem til inngangspartiet til min mor ved behov, ca 10-15 meter.
    • Sykkylven
    • Mandag 29. Desember 2025
    • Anleggsgartner
    • Snørydding
    • Maskinentreprenør
    • Vaktmester
  • Drenering
    Ønske drenering av huset mitt som ca 150 m2
    • Sunndal
    • Fredag 19. Desember 2025
    • Anleggsgartner
    • Entreprenør
    • Maskinentreprenør
    • Vann og avløp
    • Drenering
  • Bygge balkong
    Bygge balkong
    Ønsker pris på bygging av bærende konstruksjon for veranda
    • Ulstein
    • Søndag 30. November 2025
    • Entreprenør
    • Snekker
  • Støttemur i naturstein
    Gammel støttemur av naturstein siger ut, må fjernes, grave ut noe bak, legge drens og ny støttemur i naturstein settes opp.
    • Giske
    • Lørdag 29. November 2025
    • Entreprenør
    • Maskinentreprenør