Alarm og sikkerhet, Entreprenør, Rørlegger i Vestfold
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestfold
Avsluttet
24/37916 - Rammeavtale for sprinkel service og kontroll
Larvik kommune har til hensikt å gå til anskaffelse av rammeavtale for service og kontroll av sprinkelanlegg. Avtaleperioden er 4 år med et totalt volum på 1, 2 mill.
Anbud id:
988700
-
Registrert:Torsdag 20. Mars 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestfold
6 anbud
-
Snekker rørlegger elektriker gulvleggerTo bad. Ett i hvert sitt hus på gården. Vi kjøper inn det som trengs bortsett fra elektrisk utstyr. Ett bad trenger oppdatering, det andre må bygges om.
-
Skien
-
Fredag 30. Januar 2026
-
-
Service på luft-vann varmepumpeHei. Vi har en luft til vann varmepumpe av typen: 14 kw Fujitsu General Waterstage Splitt Type (Se bilder). Varmepumpe og innedel ble installert i 2018. Vi har ikke hatt service på den siden den ble i...-
Larvik
-
Fredag 30. Januar 2026
-
-
Varmtvanns berederBytte ut 200 l bereder, til ny 200 l. Står på tregulv i kjeller. Er vel lurt med vannstopp?
-
Tønsberg
-
Onsdag 28. Januar 2026
-
-
Montere utekran på veggKobles til vannforsyning på innsiden av veggen.
-
Larvik
-
Mandag 26. Januar 2026
-
-
Propp i badekaret sitter fastFå løs proppen. Enten reparerer eller bruke løs propp videre.-
Vinje
-
Lørdag 24. Januar 2026
-
-
Total oppussing badVi har et gammel bad som må pusses opp. Trenger noen flinke fagfolk som kan ta på seg hel badet. Blir ny dusj, toalett, servantskap og fliser. Badet er ca 3, 5 kvm.
-
Tønsberg
-
Lørdag 24. Januar 2026
-