Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Entreprenør, Maskinentreprenør i Vestfold
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
25/3651 - Rammeavtale Fjellsikring
Larvik kommune har til hensikt å gå til anskaffelse av rammeavtale for fjellsikring. Avtaleperioden er på 4 år og totalvolum på avtalen er 3, 0mnok. Dette gjelder for skrenter og kanter langs veier, gang- og (info fjernet) meste av arbeidet er planlagt arbeid der leverandøren har god tid til planlegging av arbeidet. Noen ganger kan det oppstå tilfeller hvor leverandøren må kunne respondere på kort varsel. Behovet er usikkert. Volumet kan variere både opp og ned, og vil i avtaleperioden være avhengig av blant annet oppdragsgivers behov, aktiviteter, budsjettsituasjon og andre rammefaktorer.
-
Registrert:Fredag 13. Juni 2025
Lignende oppdrag i Vestfold
-
Totalrenovering av kjeller (ca. 50 kvm)Ønsker tilbud på totalrenovering av kjeller på ca. 50 kvm som skal bygges om til treningsrom. Det meste skal gjøres. Ønsker totalentreprise, der én aktør har det samlede ansvaret for prosjektet, ink...-
Tønsberg
-
Søndag 22. Februar 2026
-