Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Snekker, Taktekker i Agder
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Agder
Avsluttet
2x8m takrenne + nedløp.
Det må byttes takrenner på Øvre Tyholmsvei 26.
Hver side er 8 løpmeter.
Nedløp inkl. Fester 2 x6 meter.
Gi gjerne pris med og uten at dere selv skaffer stillas. Det er noe som eventuelt kan fikses via andre.
Det er også ønskelig å skift de underliggende klednings bordene. Vi kan eventuelt skaffe disse og levere de ferdig malt.
Anbud id:
1028157
-
Sted:Arendal
-
Registrert:Onsdag 22. Oktober 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Agder
1 anbud
-
Rive et tilbygg på BRA-e: 43 kvmJobben er å rive et tilbygg på bra-e: 43 kvm. Rivetillatelsen er allerede godkjent. Tilbygget står på betongfundament og deler vegg med en bolig. så vidt jeg vet er det ingen rør/vann/avløp i tilbygge...-
Arendal
-
Onsdag 25. Februar 2026
-