Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Maskinentreprenør, Transport i Oslo
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Anskaffelse av avtale om Transport og behandling av bunnaske/slagg
FormÅl og omfang formålet med anskaffelsen er å dekke Renovasjons- og gjenvinningsetatens (reg) behov for transportering av bunnaske fra avfallsforbrenningsanlegget på Haraldrud (hea), og behandling av denne. Bunnasken, et restprodukt av forbrenningsprosessen, inneholder magnetiske og ikke-magnetiske metaller som kan gjenvinnes. Bunnasken fra Haraldrud energigjenvinningsanlegg er ikke definert som farlig avfall. Dette er produksjonsavfall som transporteres og behandles før endelig deponi. Bunnasken må transporteres fra anlegget i containere, forbehandles/sorteres før en restfraksjon av asken til slutt deponeres. Avtalen skal omfatte transport av bunnaske, inkludert containerleie, gjenvinning av metaller og deponering av restbunnaske. Leverandøren skal kunne tilby en løsning som dekker hele verdikjeden fra rangering på anlegget til etterbehandling på en mest mulig effektiv måte. Avtalen skal ha en varighet på 2 år fra kontraktsinngåelse. Oppdragsgiver har opsjon på ytterligere inntil 2 (1+1) år på uenderede vilkår.
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Fredag 27. Februar 2026
Lignende oppdrag i Oslo
-
Hundebur 66cm ×82cm, ca.10-15 kgHei! Jeg ønsker å fraktes/flyttes en Hundebur på onsdag den 15.okt. Ca. 66cm ×82cm, ca. 10-15 kg. Fra Oslo Einars vei Til Verkseier Furulunds vei, 0668 oslo. Ved siden av Elkjøp Alna ! Bare den Hund...-
Oslo
-
Mandag 13. Oktober 2025
-