IT/Web og Support i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Aktiv
Anskaffelse av IAM-løsning
Formålet med anskaffelsen er å etablere en helhetlig, sikker og effektiv skybasert løsning (SaaS) for identitets- og tilgangsstyring (iam) som støtter virksomhetens behov for korrekt, sporbar og automatisert håndtering av brukere, roller og tilganger på tvers av virksomhetens it-systemer.
Anskaffelsen omfatter levering, implementering og forvaltning av en iam-løsning, inkludert nødvendige moduler, integrasjoner, konfigurasjon og dokumentasjon. løsningen skal støtte hele livssyklusen for identiteter og tilganger, fra opprettelse til endring og avslutning.
Omfanget inkluderer også opplæring, support og videreutvikling i avtaleperioden.
Oppdragsgiver er usikker på anskaffelsens omfang, men estimerer at samlet kontraktsverdi for avtalen over en periode på 4 år, inkludert opsjoner, vil kunne være i størrelsesorden kr. 2. 500. 000 eks. Mva. Og kr. 6. 000. 000 eks. Mva.
Dette er et estimat og skal ikke medføre noen forpliktelser for Oppdragsgiver eller rettigheter for Leverandøren. Det tas forbehold om endringer som følge av endrede økonomiske rammevilkår, organisatoriske endringer og kommunal aktivitet.
For nærmere beskrivelse se «Vedlegg 1 – Kravspesifikasjon» og «Vedlegg 2 – Prisskjema».
Anbud id:
1040743
-
Registrert:Tirsdag 27. Januar 2026
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
1 anbud
-
DatarekonstruksjonJeg har mapper med bilder og filmer fra 2011-2020 på en ekstern harddisk som jeg ikke klarer å åpne. Trenger hjelp til å hente disse fram. Ønsker hjelp i området Rogaland.
-
Sola
-
Mandag 19. Januar 2026
-