Combined Shape Group 13 Combined Shape anbudstorget_logo Group 2 Group 6 Path 2 shutterstock_584449174 Shape

Anskaffelse av sensorteknologi (IoT) - Dynamisk innkjøpsordning- Etablering av DPS

Formidlede anbud
  • 0
    Siste år
  • 0
    Siste 3 mnd
  • 0
    Aktive nå
Avsluttet

Anskaffelse av sensorteknologi (IoT) - Dynamisk innkjøpsordning- Etablering av DPS

Oppdragsgiver inviterer til begrenset konkurranse for etablering av dynamisk innkjøpsordning for kjøp av sensorer. Det kan bli forespurt sensorer som sender på både Narrowband IoT, LoRaWAN og WiFi.
Infrastruktur for mottak, bearbeiding og presentasjon av data er ikke en del av denne konkurransen.
Ordningen er ikke delt inn i grupper eller kategorier. Den enkelte konkurranse, vil inneholde informasjon om hva slags produkter som skal leveres og leverandører må selv vurdere om de kan oppfylle kravene i anskaffelse på en slik måte at de kan gi tilbud. i den enkelte
konkurranse kan oppdragsgiver velge å dele inn i grupper/kategorier dersom det anses som hensiktsmessig.
Anbud id:
584819
  • Sted:
  • Registrert:
    Lørdag 18. Mai 2019

Lignende oppdrag i

6 anbud
  • Takbytte
    Skifte tak frå 1971 (eternitt) Nye takrenner Pipeinnkledning Ny papp og nye lekter Skifte mønefjøler Skifte takvindauge ( eventuelt eit nytt vindauge i tillegg)
    • Kvinnherad
    • Lørdag 19. Juli 2025
    • Snekker
    • Taktekker
  • Belegningsstein
    Ca 150m2 med belegningsstein som skal legges i en gårdsplass. må finrettes og legges. Stein og masser har jeg.
    • Skien
    • Lørdag 19. Juli 2025
    • Anleggsgartner
    • Steinlegger
  • Male 5-6 vegger
    Har sparklet hull etter bildeoppheng og 3 hyller. 5-6 hele vegger trenger et strøk.
    • Lillestrøm
    • Lørdag 19. Juli 2025
    • Maler
  • Bytte turbo
    Det skal byttes turbolader på familiebilen, Ford Galaxy 2010-modell. DN53985. Delene har jeg selv, er ventet 24/7-25. må utføres helst 24-27/07, ellers har vi ikke bil til ferien.
    • Tønsberg
    • Lørdag 19. Juli 2025
    • Bilverksted
  • Forskaling
    Ønsker tilbud på forskaling og støping av grunn til garasje ringmur og gulv 4x7 meter
    • Osterøy
    • Torsdag 17. Juli 2025
    • Betong
    • Murer
  • Legge teppe i trapptrinn
    Har en trapp som det skal legges teppe på. Totalt 13 trappetrinn.
    • Stavanger
    • Lørdag 19. Juli 2025
    • Gulv