Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
I Mai 28 2026 hadde vi 2 anbud.
Anbudstorget har formidlet over 600 000 anbud de siste årene. I gjennomsnitt registrerer en bruker 3 anbud via oss.
2 anbud
-
Takrenner og skifte bordkledningHei. Ønsker å få skiftet takrenner på huset og bordkledning på en vegg med behov for stillas.
-
Trondheim
-
Torsdag 16. Oktober 2025
-
-
Søppeldør i dårlig forfatningBorettslaget Bjørn Stallares vei 21–29 i Oslo trenger hjelp til å utbedre en løs og skadet dørkarm ved søppelrommet på sørsiden av bygget. Karmen står delvis ute, og døren er vanskelig å lukke. Bygge...-
Oslo
-
Onsdag 3. September 2025
-