Betong, Murer i Trøndelag
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Trøndelag
Avsluttet
Betongrehabilitering (fukttetting) av luftebalkonger
Betongrehabilitering (fukttetting) av luftebalkonger. Vi er et borettslag på Lade i Trondheim. på østsiden av blokka har vi 12 luftebalkonger som er utkraget fra betongdekket mellom etasjene. Undersiden av balkongene er malt i betong.
Vi ønsker hjelp til å rehabilitere/fukttette luftebalkongene. Ønsker å motta et tilbud på dette.
Jobben vil innebære: løs betong bør plukkes ned først. Vi har blitt anbefalt å overflatebehandle balkongene (fukttette), f. Eks. Ved bruk av slike produkter: (info fjernet)
Bilder kan oversendes og befaring kan avtales nærmere.
Anbud id:
1001305
-
Sted:Trondheim
-
Registrert:Torsdag 22. Mai 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Trøndelag
6 anbud
-
Reparere garasjegulv 24 kvmGarasjegulvet smuldrer opp, blir hull/søkk på flere steder. Vannet renner feil vei, altså innover i garasjen. Ønsker reparasjon av dette. Usikker på om det finnes armering i gulvet.
-
Trondheim
-
Onsdag 4. Februar 2026
-
-
Murpuss og flislegging gulv i kjellerbodMurpuss av kjellerbod ca 10 m2 veggflate og flislegging av ca 10 m2 gulvflate-
Trondheim
-
Lørdag 31. Januar 2026
-
-
Legge micosement på liten wcØnsker å legge microsement på lite wc ca1, 5x1 m. Gulv og vegger.-
Trondheim
-
Torsdag 29. Januar 2026
-
-
Pusse opp bad ca 5 - 6 kvadrat.Ønsker baderomsplater på vegg (ca 22 stk). Evt flis på gulv med fall mot sluk.
-
Trondheim
-
Torsdag 29. Januar 2026
-
-
Sette inn ny peisSkal rive gammel peis og sette inn ny til klar for bruk.-
Trondheim
-
Onsdag 28. Januar 2026
-