Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Maskinentreprenør i Agder
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Agder
Aktiv
Borehull. Gjevden 44. Åmli
Hei.
Vi har en hytte som ligger i Gjøvdal, nærmere bestemt: Gjevden 44. Åmli.
Og der er i utgangspunktet ikke strøm eller vann. Men nå ønsker vi å bore etter vann. Hytta ligger på en topp med kjørevei opp en bratt bakke. Der har vært lastebil før, men den ene gangen var veien bare steinsatt, og med vanlig lastebil og andre gangen var det 4×4 lastebil. Det er ca 130 meter bakke. Og den ligger ca 50 meter over vannet Gjevden.
Vi har gode kontakter med en rørlegger så vi ønsker én pris på bare borehull, rør i toppen med lokk, og én pris på borehull, pumpe, slange og kabel. Er dette mulig å gi oss?(ikke trykktank)
Og hvilken årstid er best å gjøre det på? går det an å belte ting på plass?
Vi ser fram til å høre fra dere.
Mvh Arne Gunnar
Anbud id:
1044848
-
Sted:Åmli
-
Registrert:Fredag 20. Februar 2026
Er du interessert i dette oppdraget?