Anbudstorget blir snart Fixa!
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Vi endrer navn til Fixa 01.03.2026. Fra den datoen vil alle oppdrag og samtaler opprettes der.
Lurer du på noe? Du finner svarene her.
Entreprenør, Snekker i Innlandet
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Innlandet
Avsluttet
Byggevarer og trelast - Ringebu, Sør-Fron og Nord-Fron kommuner
Oppdragsgiver skal inngå rammeavtale for 2 år med mulighet for forlengelse med 1 + 1 år for kjøp av trelast og byggevarer. Rammeavtalen omfatter kjøp av trelast og byggevarer som konstruksjonsvirke, kledning, plater, lister, foringer, taksten, takrenner, beslag, dører, vinduer, isolasjon, mur, betong, leca, lim, skruer, spiker, plugger, bolter og øvrige festemidler til bygg og trelast, ventiler, enkle garderober. Osv. (listen er ikke uttømmende). Virksomheter tilhørende seksjon for teknisk drift vil være de største brukere av avtalen, men for eksempel skole/sfo vil også benytte avtalen. Alle oppdragsgivers virksomheter skal kunne benytte avtalen. Levering skal kunne gjøres til alle oppdragsgivers virksomheter og adresser. Leverandør skal ha butikkutsalg i Nord-Fron kommune. Oppdragsgiver skal kunne hente ut lagerførte varer samme dag som bestilling. Utsalgsstedet skal være tilrettelagt «proffkunder»/(info fjernet) forventes at produktene i vedlegg "prisskjema" vil dekke en stor del av oppdragsgivers behov i avtaleperioden. Flere er volumprodukter og andre er tatt med for å vise bredden i behovet. Oppdragsgiver skal etter ønske kunne handle fra leverandørens totale sortiment innenfor avtalesortimentet. Oppdragsgiver har egen rammeavtale for maling, malingsprodukter og gulvbelegg. Disse produktene er derfor ikke omfattet av rammeavtalen for trelast og byggevare. Oppdragsgiver har rammeavtale for håndverkstjenesten tømrerarbeider. Rammeavtalen for tømrerarbeider innbefatter også kjøp av materiell. Oppdragsgiver forbeholder seg retten til å kjøpe materiell på sine rammeavtaler for håndverkstjenester når disse benyttes.
Anbud id:
993175
-
Registrert:Torsdag 10. April 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Innlandet
6 anbud
-
Legge 52 m2 laminat i hus. tre sammenhengende romØnsker lagt laminat i tre rom rom som henger sammen. Jeg fjerner lister og monterer de opp igjen selv. Har laminat og underlag. Gulvet legges oppå eksisterende tregulv.
-
Vestre Toten
-
Tirsdag 17. Februar 2026
-
-
Bygge Badstu - med takoverbyggØnske om badstu på fjellet til min 4 pers, med et lite takoverbygg på ene side. Stort vindu mot utsikt. dør i glass, vedfyrt. Pris på bygging av dette fra grunn. Noe som vedlagt på bildet. Utvendig...-
Ringebu
-
Søndag 1. Februar 2026
-
-
Bytte ytterdørDør med sidevindu. Ta ut det gamle, sette inn det nye.
-
Kongsvinger
-
Fredag 13. Februar 2026
-
-
Ønsker å skifte takplater inneJeg ønsker å skifte nye takplater inne på min leilighet. De er blitt ødelagt av vannskader. Jeg ønsker å skifte på stue, bad og soverommet.
-
Stange
-
Torsdag 12. Februar 2026
-
-
Forarbeid til oppsett av pre-cut garasjeOppstart April/ mai ( etter værforhold-enighet) Jeg skal føre opp en 40 m2 garasje. Riving ordner jeg selv. Planering / graving, støyp av såle - alt som må til før oppsett av precut garasje ønsker j...-
Søndre Land
-
Onsdag 11. Februar 2026
-
-
Legge nytt tak samt heve taket over deler av husetNytt tak, samt løfte taket til ny etasje over deler av huset. Bilde finnes på Google. (info fjernet), 2615 Lillehammer. Taket som skal heves er på det lille utbygget.
-
Lillehammer
-
Fredag 6. Februar 2026
-