Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Entreprenør, Snekker i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Bygging av stand til ONS 2026
Havindustritilsynet skal ha stand på ons 2026 som blir arrangert i Stavanger Forum i perioden 24. – 27. 08. 2026. Standen skal være lokalisert i hall 8 og har størrelse 12, 5m x 7, 5m. Denne anskaffelsen består i å utvikle/bygge standen etter nærmere angitte spesifikasjoner. Havtil står for det kreative arbeidet med å utvikle konseptet, lage tegninger, koordinere byggingen og ha ansvar for selve avviklingen av utstillingen.
Anbud id:
1042702
-
Sted:Stavanger
-
Registrert:Lørdag 7. Februar 2026
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
1 anbud
-
Faste samarbeidVi søker seriøse byggefirma for fast samarbeid på små og større byggeprosjekter. Vi har jevn tilførsel av oppdrag innen: Nybygg Tilbygg og påbygg Rehabilitering Totalrenovering Mindre serviceoppdrag P...-
Stavanger
-
Mandag 16. Februar 2026
-