Alarm og sikkerhet, Snekker i Møre og Romsdal
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Møre og Romsdal
Avsluttet
Bytte ytterdør, mål 2.0m x0.80m
Hei,
Ønsker snekker for å bytte ytterdør på bolig i Frænavegen 149. Dagens dør som er en veranda dør på 2. 0m x 0. 80m skal byttes ut med en ordinær ytterdør. Ønsker pris på ny ytterdør med arbeid.
Anbud id:
1016180
-
Sted:Molde
-
Registrert:Lørdag 9. August 2025
Jobben utført av:
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Møre og Romsdal
3 anbud
-
Legge flis på gulvet og muligens baderoms panelerJeg har et bad på 9m2 jeg trenger å avrettegulv og legg på flis på gulvet med sokkel flis også muligens legg på baderomspaneler også men alt vil bli diskutert under befaring
-
Molde
-
Fredag 29. August 2025
-
-
Skifte av tak ca, 120 m2Mine foreldre ønkser pristilbud på skifte av skråtak utvendig. Er pr. i dag papp og ønsker nå plater ( Decra etc. ).
-
Molde
-
Onsdag 27. August 2025
-
-
Utgraving og renovering av kjeller. ca 75 m2.Kjeller med takhøyde på 180-200 cm graves ut og skal lages til med 1 til 2 leiligheter. Totalrenovering.
-
Molde
-
Tirsdag 19. August 2025
-