Elektriker i Innlandet
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Innlandet
Aktiv
Elbillader, kurs til boblebad og montering av usb-lader påvegg
Ønsker et pristilbud på installasjon av elbillader (Zaptec Go) med ny kurs, samt legging av ny kurs og oppkobling av utendørs boblebad og montering av Elko usb-lader påvegg (har denne liggende klar).
Jeg tror kanskje det enkleste vil være å legge kabler til både boblebad og elbillader fra sikringsskapet, ut langs ytterveggen, rundt hjørnet og inn i garasjen. Derfra kobles elbilladeren opp, og kabelen til boblebadet fortsetter ut igjen fra garasjen frem til boblebadet. Mulig kablene kan legges gjennom huset, men tror det blir mer jobb da kablene da må legges gjennom et kjøkken og entre.
Kabellengden fra yttervegg til garasjen er omtrent 25 meter, og fra yttervegg til boblebadet er ca. 36 meter. Jeg har brukt Google Maps til å måle, så det er omtrentlige lengder.
Huset er 40A, 230V 3-fas. Boblebadet kan bare kobles til 1-fas, og trenger en egen 1-fas 32A kurs (men boblebadet trekker til enhver tid maks 22A), med jordfeilbryter og sikkerhetsbryter etter krav fra produsent. Det står allerede et utendørs stikk til det nåværende boblebadet som skal byttes ut, men det ser ikke ut til å ha en egen kurs, og det er neppe dimensjonert for 32A (eller 22A).
i tillegg har jeg en usb-lader (elko One pd a+c) liggende, som jeg gjerne vil ha montert på veggen på soverommet. Jeg har påveggskappe klar.
Det er ønskelig med en Zaptec Go. Jeg ønsker gjerne pris på ny kurs til elbillader, både med og uten selve laderen, da selve laderen ikke trenger å kobles på før på nyåret og kan i utgangspunktet vete. Boblebadet som skal kobles til er et «Kvadrat Plus Adrum by Westerbergs».
Legger ved bilder av sikringsskap og rommet hvor sikringsskapet står, hvor da kablene må legges ut gjennom yttervegg, samt et oversiktsbilde av huset hvor jeg ser for meg at kablene må legges.
Samsvarserklæring på utført arbeid er en selvfølge.
Ønsker fastpris med mva inkludert, samt evnt. Reisekostander og tilsvarende. Jeg har forståelse for at totalprisen kan endre seg om det f. Eks trengs lengre kabler enn hva jeg har oppgitt som estimat.
Jobben utføres på Moelv. Boblebadet blir levert en gang i løpet av uke 29, så det avtales nærmere installasjonsdato.
Anbud id:
1011465
-
Sted:Ringsaker
-
Registrert:Torsdag 10. Juli 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Innlandet
4 anbud
-
Legge opp for 2 lamper ute, verandaFjerne gamle ledninger og installere opplegg for og tilkopling til 2 utelamper
-
Ringsaker
-
Torsdag 3. Juli 2025
-
-
Montere gassflaske på hytteVi har nå gassflaske i kjøkkenbenken på hytta. Vi har montert ferdig gassskap på ytterveggen rett utenfor kjøkkenet. Vi ønsker hjelp til å montere profesjonelt og riktig gassen fra uteskap og kobling...
-
Ringsaker
-
Onsdag 2. Juli 2025
-
-
Skjøte fiberkabelEtter husrenovering skulle vi ha koblet/skjøtet fiberkabelen som nå ligger løst til boksen som skal henge på innvendig husvegg. Ønsker pristilbud på dette, samt svært rask utførelse.
-
Ringsaker
-
Tirsdag 1. Juli 2025
-
-
Skjule/dekke til stikkontaktHei, jeg har en stikkontakt som jeg må dekke til da jeg skal sette opp et skap. Ønsker tilbud/kostnad og informasjon om når dette evt kan utføres
-
Ringsaker
-
Tirsdag 17. Juni 2025
-