Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Elektriker i Akershus
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Akershus
Avsluttet
Elektriker for installasjon av elbillader
Parkeringsplassen er i -2 hos oss i dypgarasjen.
Det er ca. 12m til el-skapet. Jeg trenger ved siden av elbillader en egen måler som må monteres i skapet som går på mitt strømforbruk( uten at jeg må avlese)
Det jeg trenger er: - 3+n 16A kurs til elbillader
- Elbillader av typen Easee(22kw)
Anbud id:
1030322
-
Sted:Asker
-
Registrert:Tirsdag 4. November 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Akershus
3 anbud
-
BaderomsbelysningTrenger å skifte belysning på to bad. Lurer også på muligheten for å få installert stikkontakt på bad.-
Asker
-
Lørdag 28. Februar 2026
-
-
Demontere og montere to badeværelse overlys for speilTa ned to lamper over speil og montere to andre og en demper på lampe kjøkken.
-
Asker
-
Onsdag 25. Februar 2026
-
-
Montering av lister, stikkontakt, sette opp vegg. Mulig andre jobber ift maling og sparklingHei, Trenger hjelp med å klargjøre et rom med lister og stikkontakter. Det kan hende det må til sparkling og maling også. Blir vi enige så er det mange andre prosjekter i huset også. Mvh
-
Asker
-
Fredag 20. Februar 2026
-