Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Snekker i Akershus
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Akershus
Avsluttet
Endre kjøkkenskap fra 60 cm bredde til 30 cm bredde
Hei. Jeg har i dag 2 kjøkkenskap som er 204x60. Trenger å gjøre om dette til ett på 30cm og ett på 90cm, eller ett stort 120 cm. Har kjøkkendøren som er 60cm, trenger å få kuttet denne til en 30cm front og få det pent. Hvit høyglans.
Fronten har gått ut av produksjon, så trenger å bruke fronten som vi har, men å kutte 15 cm på hver side og gjøre de kuttette sidene pene.
Plan er å skjære bort veggene i mellom de to 60 skapene, sette opp en vegg på 30cm, sette inne en innmat på 30cm og sette på fronten. Setter så inn side-by-side kjøl/frys på 91, 2 i det åpne rommet (ingen front her).
Anbud id:
1032696
-
Sted:Bærum
-
Registrert:Tirsdag 18. November 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Akershus
6 anbud
-
Rep av bunn på en dobbeltsengBunnen av en dobbeltseng har falt ned på den ene siden vi vil ha reparasjon av den
-
Bærum
-
Lørdag 28. Februar 2026
-
-
Pusse opp ca 50-60 m2 hybel.Hele Hybelen skal pusses opp. - Oppstart fort som mulig. - Gang: Fliser skal vekk og nye skal settes på. - All panel i hele hybelen skal tas bort og nye gipsplater skal på. - All gulv skal vekk og n...-
Bærum
-
Lørdag 28. Februar 2026
-
-
Installere liten kjøkkenøy fra IKEAHovedsakelig ønsker vi hjelp til å feste kjøkkenøyen til gulvet da det må bores i parketten. Leiligheten er allerede innflyttet og resten av kjøkkenet ferdig satt opp. Vi har ingen erfaring fra å inst...-
Bærum
-
Torsdag 26. Februar 2026
-
-
Delvis oppussing av badInstallerer ny bademøbler (høy skap og under servant i samme plass hvor de gamle er nå. Ny top over med, fikse dusjh dør, fugemassen mellom flisene på en del av gulv må byttes eller sette ny fliser...-
Bærum
-
Torsdag 3. Juli 2025
-
-
Legge spilepanel 2*1m, sette opp 1m IKEA soveromskap, henge opp lite skap på bad, henge opp gardinstangHei! Jeg trenger hjelp til div oppdrag i en helt ny leilighet. Alt er fresht, men skap på soverom, gardinstenger, spilepanel bak tv-en etc er ikke gjort. Vi ønsker gjerne at dette blir gjort så for...
-
Bærum
-
Onsdag 25. Februar 2026
-
-
Renovering av badØnsker en som kan total ansvar for renovering av bad på ca 10kvm. Badet er 12.år gammelt, men har en lekkasje ved sluk. Ønsker jobb utført mars/april.
-
Bærum
-
Søndag 22. Februar 2026
-