Entreprenør, Murer, Rørlegger, Snekker i Vestland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestland
Avsluttet
Facelift av baderom – budsjettvennlig løsning søkes (ca. 3–4 kvm)
Vi ønsker å oppgradere vårt lille bad (ca. 3–4 kvm) med en prisgunstig og praktisk facelift. Dette er ikke en totalrenovering med ny membran, men en oppfriskning av eksisterende bad for å få det til å fremstå pent, funksjonelt og klart for framtidig boligsalg.
Arbeidet vi ønsker utført inkluderer: • Overflatebehandling av vegger, gulv (og evt. Tak): mikrosement, maling av eksisterende fliser eller montering av våtromsplater – vi er åpne for forslag.
• Montering av ny dusjdør.
• Utskifting av dusj og blandebatteri.
• Montering av nye baderomsmøbler (servant, underskap, speil).
Om badet: • Ca. 3–4 kvm, i dag flislagt.
• Badet brukes daglig, men holder tett – ingen tegn til fuktproblemer.
• Vi ønsker å unngå inngrep som krever ny membran, og fokusere på estetikk og funksjon.
Budsjett: Vi har et budsjett på ca. 60. 000 kr, og ønsker derfor smarte, kostnadseffektive løsninger. Vi er åpne for forslag som balanserer pris og kvalitet, forutsatt at arbeidet gjøres forskriftsmessig. Vi ønsker et godt resultat som også tåler vurdering ved boligsalg.
Krav til tilbyder: • Erfaring med liknende prosjekter.
• Arbeidet må følge gjeldende våtromsnorm der det er relevant.
• Gjerne referanser eller bilder fra tidligere facelift-oppdrag.
Ta gjerne kontakt for en uforpliktende befaring og et detaljert tilbud.
Anbud id:
1005484
-
Sted:Bergen
-
Registrert:Torsdag 12. Juni 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestland
6 anbud
-
Montere tak på gsrasjeMontere tak på dobbel ca 50m2 garasje. Vanlig takstein. Ønsker tilbud på arbeidet.
-
Bergen
-
Søndag 25. Januar 2026
-
-
Nytt gulvbelegg og membran på badetHar ett bad med lekkasje rundt dusj sluk. Ønsker nytt belegg evt antar at muligens hele gulvet skiftes med nytt belegg/mebran. Badet er 295* 230 cm - ca 7 kvm. Se bilder (dusjkabinett er fjernet på bi...-
Bergen
-
Fredag 23. Januar 2026
-
-
Montering av speilskap på badHar kjøpt en speilskap fra ikea (enhet) som jeg trenger montert på badet over vasken. Er fliser. må også ta ned gammelt speil.
-
Bergen
-
Fredag 23. Januar 2026
-