Snekker i Akershus
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Akershus
Avsluttet
Fikse skeiv terrasse
Vi trenger litt hjelp til diverse arbeid før salg så raskt som mulig.
55 m2 terrasse knakk litt sammen ved snøfall i vinter, og bærebjelken langs huset har løsnet og støtter ikke lenger. Terrassen har blitt litt skjev ved trappa nærmest inn mot huset. Vi trenger hjelp til å mure (bom fast f. Eks?) og feste bærebjelker og bolter på plass igjen.
Vi planlegger å legge nye terassebord og gjøre mye av jobben selv, men trenger å få selve strukturen i vater eller i det minste henge fast til huset igjen. Fundamentet virker ellers solid, men det er litt blitt litt skjevt under overtak langs husvegg, så panelbordene på veggen står åpne, tror det har sunket med ca 15 cm på det verste. Det kan være at terassegulvet også er litt ujevnt på et sted ca 1-1, 5 m ut fra veggen.
Evt litt ekstra hjelp med å sette på nye veggpanel nederst, evt litt annet diverse.
Vi ønsker pris på å feste terassebjelker/ vatre terrassen, og sette på nederste veggpanel.
Vi trenger også tilbud på hele jobben, reparere verandatrappene og bytte gelender i tillegg til den skjeve terrassen
Panelbord som må byttes er 12 meter
bærebjelkene er til sammen 11, 8 meter, den ene er på 5 meter. Vi har en ekstra bærebjelke liggende.
Anbud id:
997576
-
Sted:Ullensaker
-
Registrert:Tirsdag 6. Mai 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Akershus
6 anbud
-
Montering av lokkboksHi trenger folk eller firma som kan hjelpe oss å montere lakkboksen fra novavertaog prepration box fra spanesi.-
Ullensaker
-
Mandag 10. November 2025
-
-
Rive kjøkken og fikse vannskadeVannskade i vegg og kjøkkeninnredning. Fikse innvendig tak og vegg samt lufterør.
-
Ullensaker
-
Tirsdag 4. November 2025
-
-
Montere baderoms plater på vegg i et vaskerom.Trenger en snekker til å montere baderomsplater på vaskerommet. Rommet måler ca 1, 7m x 1, 7 m. Platene har vi liggende her.
-
Ullensaker
-
Tirsdag 4. November 2025
-
-
Sette opp carportOppsett av byggesett "Garasje 06" fra Gausdal, carport med bod i bakre ende, inkludert støping av gulv under boden. Underlaget nå er singel.
-
Ullensaker
-
Søndag 2. November 2025
-
-
Utekjøkken!Hei Jeg trenger å får bygge en liten utekjøkken i hagen min da trenger jeg en flink snekker som kan får lage det for meg! Kontakt meg gjerne med en pris tilbud! Takk: )-
Ullensaker
-
Lørdag 1. November 2025
-