Transport i Akershus
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Akershus
Avsluttet
Frakt av turutstyr til speiderleir
På Romerike er det flere speidergrupper som skal på landsleir på Gjøvik 5.-12.juli. i den forbindelse er det mye utstyr som skal fraktes oppover, blant annet store telt og kjøkkenutstyr. Vi ser for oss en eller to containere som kan fylles med utstyr i uke 27 og fraktes opp til Gjøvik før 5. Juli. Ønsker pristilbud på henholdsvis en og to containere, tur retur Bjørkelangen eller Kløfta til Gjøvik.
Anbud id:
990271
-
Sted:Nes
-
Registrert:Torsdag 27. Mars 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Akershus
5 anbud
-
Transport av container.Transport av tom container fra Sarpsborg til oppakermoen. 40 fot. Grei tilkomst begge steder.
-
Sarpsborg
-
Mandag 18. August 2025
-
-
Levering og montering av hvitevarer på kveldstid i OsloVi søker samarbeidspartner for levering og montering av hvitevarer på kveld. 17-22 på hverdager. Levering og montering på fastpriser pr produkt. Ta kontakt ved interesse.
-
Oslo
-
Onsdag 13. August 2025
-
-
Transportere pallegaffel.Frakte pallegaffel fra hevo på Vormsund til Steinkjer. Varen veier 110 kg
-
Steinkjer
-
Søndag 3. August 2025
-
-
Transport av brakkeJeg vil transportere brakke fra 5131 Nyborg til øvre hagaveg 986 på haga i nes Brakke Informasjon: - Størrelse BxLxH 255x740x295 cm - Vekt: ca 3500kg
-
Ullensaker
-
Onsdag 23. Juli 2025
-