Anbudstorget blir snart Fixa!
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Vi endrer navn til Fixa 01.03.2026. Fra den datoen vil alle oppdrag og samtaler opprettes der.
Lurer du på noe? Du finner svarene her.
Anleggsgartner, Elektriker, Entreprenør, Maskinentreprenør i Agder
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Agder
Avsluttet
Fv. 3600 Fjæreveien, Kryssen - Egra GS-veg
Prosjektet er et samarbeidsprosjekt finansiert av Agder fylkeskommune og Grimstad kommune. Det skal etableres gang- og sykkelveg på strekningen fra Opplandsveien fv. 404 (Kryssen) til eksisterende gs-veg fra Egra til dømmesmoen.
Tiltaket omfatter bygging av gang- og sykkelveg. løsningen med avkjørsler, overvannsanlegg og nytt belysningsanlegg skal sikre sammenheng i infrastrukturen for gående og syklende, bedre trafikksikkerheten og legge til rette for effektiv og trygg ferdsel i området.
Anbud id:
1038919
-
Registrert:Torsdag 15. Januar 2026
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Agder
6 anbud
-
Oppføring av garasje (reisverk og tett bygg)Vi ønsker tilbud fra tømrer/snekker på oppføring av garasje. Omfang av arbeidet: Vi ønsker hjelp til følgende: • Oppføring av reisverk • Montering av tak / takkonstruksjon • Montering av garasjeport...-
Farsund
-
Onsdag 25. Februar 2026
-
-
Nytt bad komplettHar overtatt et hus hvor vi planlegger å slå sammen toalett og bad, og lage et nytt bad. Ønsker pris på komplett løsning, men kan være åpen for deler av arbeidet også. Kan utføres umiddelbart om eni...
-
Kristiansand
-
Søndag 22. Februar 2026
-
-
Nytt sikringsskap med automat sikringerHar et gammelt sikringsskap med skrusikringer, og trenger tilbud på nytt ferdig montert? Huset er i Farsund 4550-
Farsund
-
Søndag 22. Februar 2026
-
-
InstallereInstallere lampe og kontakt på bad 1 etg og det samme på bad 2 etg-
Kristiansand
-
Lørdag 21. Februar 2026
-
-
Sette opp spotter i stueHei, jeg vil ha spotter i stua ca 8 stk, det er ikke noe lys på take fra før, vi har brukt lampe.
-
Kristiansand
-
Tirsdag 17. Februar 2026
-
-
Kortslutning i bryter?Har en bryter som styrer strømmen til 5 stikkontakter, den har sluttet å virke, kan skru den på, lyset blinker, og så slutter den å virke igjen. Huset er fra 1956, og har skrusikringer.
-
Evje Og Hornnes
-
Tirsdag 17. Februar 2026
-