Betong, Gulv, Murer i Akershus
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Akershus
Avsluttet
Gulvavretting 28 kvm
Trenger å avrette ca. 28 kvm gulv. Tykkelse mellom 50 til 70 mm. Under er det betong og mot kantene er det 50 mm styropor plater. Dekke er armert og det skal bare være å legge ut (info fjernet) ikke helt ferdig med å legge armering. Betongdekket er behandlet med Heydi kz.
Anbud id:
1012189
-
Sted:Nordre Follo
-
Registrert:Tirsdag 15. Juli 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Akershus
3 anbud
-
Retting av murgulv i kjellerhybelVi rehabiliterer en hybel i kjelleretasje og har behov for å rette opp gulvet. Gulvet er av betong med høydeforskjell på 1-3 cm. Hybelen består av gang/stue (20 kvm) og soverom (9 kvm). Soverommet er...-
Nordre Follo
-
Torsdag 4. Desember 2025
-
-
Flislegging; 30 kvm gulv og 6 kvm veggAvrettet betonggulv fordelt på to nivåer og ett trappetrinn (som må støpes). Veggflis på litex, cirka 4-6 kvm. Alle materialer er på stedet. Det skal fuges ferdig og rengjøres ved overlevering.
-
Nordre Follo
-
Lørdag 29. November 2025
-
-
Forespørsel om installasjon av peisVi ønsker tilbud på installasjon av peis og evt. Arbeid for å slette ut murveggen bak. Vi ønsker et tilbud på bare installasjon og et med installasjon og pussing. Legger ved bilder av murvegg og type...-
Nordre Follo
-
Mandag 24. November 2025
-